Blog Jihlavských listů

Lukáš Haubert
19- Narozen 21. 10. 1987, je absolventem Střední školy obchodu a služeb v Jihlavě. Od roku 2007 obchodním zástupcem pro internetovou reklamu a rozvoj internetových stránek Jihlavských listů. Mezi jeho největší záliby patří hudba, literatura, ekonomika a politika.

Proč psát blogy?

Lukáš Haubert | Pondělí, 26. 11. 2007 v 7:19

Proč psát blogy, proč někomu sdělovat svůj názor? Proč? Proč a Proč.
Třeba proto, že něco chcete říct! Třeba proto, že se potřebujete odreagovat
Nebo třeba také proto, že chcete něco změnit! Ptáte se, jak to lze udělat jedním blogem?  Každý, kdo chtěl někdy něco změnit nebo na něco poukázat,  musel prvně svůj názor zveřejnit! Ať už to byl Gallileo Gallilei nebo třeba sám Darwin – každý, kdo  něco na této planetě prosadil (co nám dnes přijde jako samozřejmé vědění   a používáme je jako všeobecnou pravdu), každý svůj názor na začátku zveřejnil. Kdyby ho nezveřejnil, tak o něm nevíme.
     Nechci Vás „balamutit“, že jedním blogem  změníte svět, nebo si získáte všeobecnou uznalost. Ale proč to nezkusit? Záleží jenom na Vás, jak se dokážete prosadit a hlavně jak se chcete prosadit. Blog je pro každého, kdo má názor. Proč to nezkusit?

4 komentářů k článku “Proč psát blogy?”

 1. miruš říká:

  no aoj,prosimtebe co se mi nestalo,normálně jsem ztratila na tebe kontakt a teďky nevím,kam mám přesně zaslat svůj blog.díky díky díky a přeju hezký den a i ty další.

 2. Tomáš Ďásek říká:

  Řeknu Vám proč to nezkusit – z jednoduchého důvodu. Protože to NEJDE !!!

  Registrace nefunguje, na maily odeslané na adresu redakce nikdo neodpovídá, šéfredaktor JL také ne. Možná by bylo lepší podobné výzvy k psaní blogů z webu stáhnout – neboť to pak působí dost tragikomicky. Něco jako stylem – „kupte si dnes naše auto – už za půl roku se ho chystáme vyrábět“…

 3. Petr klukan říká:

  Dobrý den, odpovídal jsem vám již dvakrát, naposledy 18. 3. a e-mail odešel 18.57 hod. Nedostal jsem informaci, že by se někde „zasekl“.
  pklukan, šéfredaktor

 4. Tomáš Ďásek říká:

  Děkuji za zprávu – možná to „užral“ antivirový nebo antispamový filtr, které mají v poslední době hodně práce 🙂 Zkusím se s Vámi spojit znovu a moc děkuji za ochotu. TĎ

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I