Blog Jihlavských listů

Petr Klukan
12- Narozen 2. 4. 1961 v Jihlavě, je absolventem Přírodovědecké fakulty UJEP Brno. Od roku 1993 je šéfredaktorem Jihlavských listů. Mezi jeho největší záliby patří fotografování.

Bilance

Petr Klukan | Pátek, 30. 11. 2007 v 11:30

Je tomu rok, kdy se poprvé objevily zprávy o tzv. heparinovém vrahovi. O sérii vražd v nemocnici v Havlíčkově Brodě, které nemají v historii české kriminalistiky obdoby. Jaký je po roce výsledek celé kauzy? ¨

Začíná soud s údajným vrahem Petrem Zelenkou a psychiatr Skačáni na téma nemocničních vražd vydává knihu.

Ale především: havlíčkobrodská nemocnice se i přes neuvěřitelně negativní raklamu stává třetí nejoblíbenější nemocnicí v republice. Dle odborníků jí hrůzné činy paradoxně „prospěly“. Nemocnice prý zlepšila, co se dalo a přišla sem spousta odborníků.

Že by tedy nakonec bilance vražd vyzněla kladně? Jistěže ne. Před zkratem jedince vás totiž žádná opatření neochrání. Ať už jste na úřadě, v obchodě, v práci nebo třeba dokonce v nemocnici.

2 komentářů k článku “Bilance”

  1. Standa říká:

    aféra ohledně Zelenky byla přehnaná, když chce nikdo zabíjet, tak si vždycky místo a způsob najde a nikdo mu nezabrání…

  2. Moik říká:

    Nepřišlo mi, že by aféra kolem člověka, co je podezřelý, že zabil 7 či kolik lidí, byla přehnaná…nedokážu si představit, jaká by musela být, aby byla.

    Moc se mi líbí, že pan Klukan píše „údajném“, není to tak častý jev u novinářů, co píšou o zatím pouze obviněném…

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I