Blog Jihlavských listů

Petr Klukan
12- Narozen 2. 4. 1961 v Jihlavě, je absolventem Přírodovědecké fakulty UJEP Brno. Od roku 1993 je šéfredaktorem Jihlavských listů. Mezi jeho největší záliby patří fotografování.

Prezident

Petr Klukan | Pondělí, 18. 2. 2008 v 17:17

Kdo by si neoddechl, když poslanci a senátoři konečně zvolili prezidenta. Pokud totiž chcete, aby byli občané znechuceni politikou, nechte je se dívat v přímém přenosu. Naštěstí to napodruhé již vyšlo, a ač by někdo radši Petra než Pavla, je to vcelku jedno. Vždyť ani jeden z kandidátů, Klaus nebo Švejnar, nejsou špatní.

To jen ty nechutné hrátky kolem voleb – a nedělejme si iluze, že se v zákulisí (aby hlasovali tak, či onak) nevytahovaly na poslance různé špinavé věci, nebo se jim neslibovalo to, či ono.

Přes to všechno, prezidenta máme a buďme tomu rádi. Při pohledu na velmi „dusné“ Kosovo, které v neděli vyhlásilo samostatnost, jsme i přes závist, politickou nekulturnost, korupci a hašteření, zemí, kde sice negativa bují jak kvasinky, ale únosnou mez nepřekročí.

2 komentářů k článku “Prezident”

  1. Moik říká:

    Opravdu nepřekročí? Napsal jste to výstižně, negativa bují. Dívat dopředu a myslet pozitivně umí opravdu jen málo lidí…

  2. Plocha říká:

    Petr Klukan for president!

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.




© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I