Vlajka je naše jedinečnost.

Spontální les našich vlajek byl vidět naposledy v roce 1989. Po dlouhé době nesvobody lidé svobodně a bez nátlaku vzali své státní symboly a hrdě kráčeli ulicemi. Tyto chvíle se nedají zapomenout.

Vlajka státu si zaslouží úctu, vždyť byla mnohdy zbrocena krví hrdinů. Trochu mě bolí srdce, když sportovní, anebo jiní fanoušci vláčejí symbol naší státnosti v prachu chodníku, ale je to stále lepší, než kdyby jim česká vlajka neříkala nic.

Je velmi příjemné vidět v Bruselu vlajku naší země mezi ostatními zástupci Evropy. Náš prapor se nedá přehlédnout a tak můžeme poděkovat našim předkům za krásný symbol naší republiky.

 

 

10 Responses to “Vlajka je naše jedinečnost.”

 1. Hugo Chavez napsal:

  Nechte fanoušky být ano ! Jestlipak naši vlajku nehnojí víc politici tím co vše u nás umožní , než přiopilý fanoušek ať už s tou vlajkou dělá cokoliv.A jestlipak by nám naši předci tu fangličku nevykopli radši z ruky , kdyby to tu viděli ?

 2. Tomáš Ďásek napsal:

  No…něco bych sem napsal, ale nemám absolutně čas – ve čtvrtek je totiž Prvního Máje a tak musím honem jít do peřiňáku hledat českou a ještě jednu skoroceločervenou vlaječku, abych je stihl hrdě vylepit vedle sebe do okna.

  Bylo by možná zajímavé vrátit se časem zpět a kouknout se, jak vypadala okna některých dnešních „antikomunistů“ řekněme před dvaceti lety :)))

 3. azvevit napsal:

  Používání vlajky fanoušky při mezistátních zápasech,je v pořádku a nijak mi nevadí.Věřím,že o vlajce vědí dost a kolikrát daleko víc,než politik hřímající pod ní svůj projev.Ruku na srdce pane Holube,jak by asi dopadl průzkum ve vaší straně?Kolik lidí by vědělo,kdy a za jakých okolností vznikl náš nejmladší symbol státnosti.av.

 4. Jiří Simon napsal:

  Vážený pane Antoníne Holube, Vaše témata jsou do jisté míry trapná! Pan Radek Vovsík, zde nasadil přiliž vysokou laťku! Jste v komunální politice dost dlouho nato, aby jste uměl nahodit téma současnosti.V klidu mne vymažte. Jiří Simon

 5. Tomáš Ďásek napsal:

  Ale pane kolego, nač ten konfrontační tón 🙂 ? Já osobně myslím, že volba tématu je přece plně na vůli autora – to je podstata blogu. Blog jako takový je určen pro svobodné vyjádření libovolných subjektivních pocitů autora včetně (a možná především) těch, pro něž není v jiných publikačních kanálech místo. Tudíž pokud budu chtít třeba já světu sdělit, jakými zdravotními problémy trpí kočka strýce manželky sestřenice našeho domovníka, tak k tomu použiji právě blog – a je přece jedno, jestli jsem skladník ve šroubárnách, neznámý vojín, předseda vlády, nebo homosexuální příznivec hnutí skinheads romského původu pod vlivem drog…

 6. Jiří Simon napsal:

  Ano, máte stoprocentní pravdu, ještě přejde 9. Květen a pak další a další témata, Tak že pan Holub na komunální politiku vlastně nebude mít čas, Nechápu proč do ní vstupoval?

 7. azvevit napsal:

  Pane Ďásku,ďábelské propojení.To snad ani nejde.av.

 8. Jiří Simon napsal:

  Vážený pane Holube, jestli jsem se Vás dotkl, tak se OMLOUVÁM. Jsem dodnes přesvědčen že jste čestný a poctiví člověk. Nic méně příspěvek který byl vymazán, pořád na JL visí a na vaší veřejnou odpověď čekám. O zákulisní jednání nemám zájem, nic to neřeší. Nemějte obavy, zeptám se postupně všech zastupitelů kteří v dané době rozhodovali o budoucnosti Jihlavy, a budu požadovat to samé. Myslím si že veřejnost by měla znát opravdový průběh.

 9. Kejvač napsal:

  Dobrej večír. No, já bych taky dal za pravdu panu Ďáskovi, resp. panu Holubovi. Ať si každej píše co chce, když to není nějak urážlivý nebo vulgární. Nehledejte v každém soupeře, pane Simone, sou tu terče, který si zaslouží, aby se do nich střílelo. Holub mit uns, pane Simone.

Leave a Reply