Blog Jihlavských listů

Antonín Holub
23- Narozen v únoru 1948, šest dětí s jednou manželkou a vnoučata. Krajský tajemník KDU-ČSL a bývalý radní města Jihlavy. " Mám zásadu, že o problémech je třeba hovořit a přílišný radikalismus mnohdy věcem škodí ".

Můj boj.

Antonín Holub | Pondělí, 7. 7. 2008 v 14:37

Nejedná se o názory nacistického vůdce, ale o každodenní boj řidičů a jejich pasažérů o zdraví a život na našich silnicích a dálnicích.

V blízkosti Jihlavy je postaven symbolický les křížů za zmařené životy účastníků tragických nehod. Body za přestupky v silničním provozu přibývají, ale mrtvých neubývá. Mnozí z nás si neuvědomují, že automobil je velmi dobrý pomocník a zkracuje vzdálenosti mezi lidmi, ale také v případě nezvládnutí obsluhy, nás může zkrátit na životě. Za volant by měl usedat člověk vyrovnaný a v pohodě, s patřičným vědomím svých schopností v řízení vozidla.

Auto je v podstatě také zbraň, která může zabíjet. V poslední době se mluví o kampani pro motoristy, kde nebudou na prvním místě trestné body. Bude se jednat o pozitivní úsilí, kdy ve jménu lásky, tolerance a slušnosti na silnicích ukončíme náš boj a nastolíme harmonii a porozumění.

 

 

10 komentářů k článku “Můj boj.”

 1. Jiří Simon říká:

  Vážený pane Holube, Vaše zbabělost, nezná mezí! Snad Vám to do důchodu vydrží, nebo snad přesluhujete? Dnes mluvíte o bezpečnosti v dopravě. Co jste udělal proto, aby alespoň v Jihlavě byli ulice bezpečně průjezdné? Znovu opakuji, jste v komunální politice již dost dlouho!!! Přenecháte to mladším a odvážnějším! Máte možnost sloužit jako poradce? Mám jistotu, že Vaše zkušenosti, pomůžou Jihlavě více nežli Vaše stávající postavení.
  Jiří Simon

 2. Capisto říká:

  for Jiří Simon: je to u Vás pořád dokola….bla bla bla……

 3. Jiří Simon říká:

  Capisto, pokud do nich neujdeme tvrdě, ale slušně, tak se v Jihlavě nic nezmění a bude se nadále tolerovat VANDALIZMUS, je nutné aby vládli v Jihlavě konečně lidi kteří se nebojí a chtějí v zájmu Jihlavy něco udělat!!!!

 4. Miloš Frýba říká:

  Pane Šimon, no já nevim, mně se zdá pan Holub normální slušnej člověk, nevidím na něm nic blbýho. Že Vy nedáte někomu pokoj. Nemyslím následující otázku tak zle, jak se obvykle myslívá, ale co Vy jste udělal pro lidi?

 5. Jiří Simon říká:

  Nevím co chcete slyšet? Já nejsem komunální politik! Souhlasím že pan Holub je hodný člověk, a myslím i chytrý, ovšem bojácný a takoví mají uvolnit místo mladším, kteří mají odvahu a chuť bojovat v tomhle dravém světě! V opačném případě se Jihlava nehne kupředu, zdaleka není jediný! Stačí se podívat v zastupitelstvu. Mimo chodem, má zde již čtvrtý blog a s nikým nekomunikuje, zjevně nemá zájem.

 6. Miloš Frýba říká:

  Pane Simon, třeba vaše komentáře, často jaksi nemístné, nepovažuje za nutné dále komentovat, neb se v nich komentujete Vy sám. To že je někdo bojácný snad není překážka k výkonu politiky. Naopak přílišná odvaha a srdnatost bez dostatku soudnosti, zkušenosti a třeba také obávání se o sebe či druhé, dokáže napáchat mnoho škod. Oba extrémy jsou špatně, přílišná předpodělanost i zbrklá unáhlenost. Nemyslím, že pan Holub je neodvážný člověk.

 7. Jiří Simon říká:

  Vážený pane Frýbale, mě nejde o to, aby mě odpověděl! To už jednou udělal a to tak že můj příspěvek vymazal! Tak jsem ho umístil na svůj blog, a tam se můžete přesvědčit že můj dotaz byl velmi uctiví. Proč nechtěl odpovědět velmi dobře vím, i on to ví, jelikož byl u zrodu. Je zde, na něj hodně kvalitních dotazů, a stejně nikomu neodpověděl. Jak vypadají ulice v Jihlavě, jistě dobře víte.

 8. XXXXX říká:

  Ani se simone nedivím, že ti to mažou. Jednak neumíš česky a jednak tlacháš píčoviny.

 9. Jiří Simon říká:

  Stavební úřad v Jihlavě, a přehled úředníků? O souladu projektu s realitou?

  Na vizualizacích se každý můžete přesvědčit, že fasáda má připomínat (čárkoví kód) tj. prokládání pásů! Hnědá, zeleň, holubí šeď – spíše prosklené a průhledné pásy? Kdo chce věřit, či nevěřit schopnosti těch co nás ujišťují? Tak, pozorně sledujte co se provádí na fasádě, s pohledu ulice, U dlouhé stěny!!!!!!!!!!!!!

 10. Pacowski říká:

  Kdo je to Jiří „čárkoví kód“ Simon?

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I