Blog Jihlavských listů

Petr Klukan
12- Narozen 2. 4. 1961 v Jihlavě, je absolventem Přírodovědecké fakulty UJEP Brno. Od roku 1993 je šéfredaktorem Jihlavských listů. Mezi jeho největší záliby patří fotografování.

Výjimečná situace

Petr Klukan | Úterý, 16. 9. 2008 v 11:12

Polná zažila o pouti dopravní kolaps, neboť nebylo kde parkovat. Deset či víc tisíc návštěvníků by ale dopravně rozložilo jakékoliv město včetně Jihlavy. Co s tím? Město se na nával, který je každoroční, musí lépe připravit. Například zřízením záchytných parkovišť, jak po pouti přiznal polenský starosta. Přesto by ani dalších sto dvě stě parkovacích míst nestačilo a řidiči by stáli, kde se dá. Je poté namístě vytahování pokutových bloků? Ano i ne. Dle moudrého úsloví: případ od případu. Parkování patří k těm nejméně nebezpečným přestupkům. Na poutích se objevují mnohem nebezpečnější kapsáři, skořápkáři, podvodníci a zloději. Nebylo by dobré mnohem více se zaměřit na ně než na špatně stojící motoristy? Pouť v Polné je z mnoha důvodů výjimečná. A výjimečné situace očekávají výjimečná řešení. Třeba v menší „pozornosti“ policistů vůči zoufalým řidičům.

2 komentářů k článku “Výjimečná situace”

  1. Daňový soumar říká:

    Pane Klukan udělejte si něco s těmi diskusemi. Svědčí to jen o naprosté neprofesionalitě a nedělá to JL dobrý obraz. Pokud tomu spamu neumí Váš admin zabránit či to neumí použitá technologie, tak je radši zrušte.

  2. Jiří Simon říká:

    Koukám Daňový soumare že tvůj příspěvek zabral? Blahopřejí!!! Teď se bude moc zase projevit pan Beran, ty jeho slinty byli špatně dohledatelné!!!!!!!!

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I