Blog Jihlavských listů

Antonín Holub
23- Narozen v únoru 1948, šest dětí s jednou manželkou a vnoučata. Krajský tajemník KDU-ČSL a bývalý radní města Jihlavy. " Mám zásadu, že o problémech je třeba hovořit a přílišný radikalismus mnohdy věcem škodí ".

Prázdniny

Antonín Holub | Čtvrtek, 9. 7. 2009 v 13:18

Prázdniny ­ – vagace ­ jsou opět po roce tady. Tentokrát pro mnohé občany ovšem nezačaly nejlépe. Velká voda si opět vyžádala svoji daň. Mnohým rodinám „zbyl“ jen holý život, někteří lidé ztratili i ten. Příroda ukázala opět své zuby. Věřím, že solidarita lidí a institucí opět zapracuje a zmírní bolest postižených povodněmi.

Opět je zde doba dovolených a reklamy nás lákají na nejluxusnější exotickou dovolenou za nejlepší ceny. Reklama nás spaluje a jaksi zapomíná, že mnozí z nás mají jiné starosti, a to je ani nemusela vyplavit voda. Ekonomická krize také vybírá svoji daň. Když přijdete o práci a máte hypotéku, tak vám na dovolenou moc nezbude.

Průzkumy pohotově mluví o tom, že si Češi letos budou více užívat dovolenou v tuzemsku. A politici říkají: Volte nás a budete se mít dobře. Banky a různé firmy nabízejí úvěry na vše za minimální splátky a poté probíhají exekuce na majetek, protože ty výhodné úvěry nebyly až tak výhodné. A prázdniny nám začínají… Nebo vagace?

5 komentářů k článku “Prázdniny”

 1. Hugo Chávez říká:

  Jenom na těch 530 miliard státního dluhu ze špatné privatizace ne a ne žádná exekuce dojít.

 2. Ota říká:

  Hugo, už váš nick napovídá něco o vaší socialistické mentalitě a menší přemýšlivosti….

 3. bramborák říká:

  Souhlasím s Otou. Chávezi jdi prudit s komoušskejma kecama do Halo novin.

 4. Svatopluk Beran říká:

  Jasně, souhlasím s Otou a bramborákem. Hugo nepruď a nenarušuj kontinuitu demokratického rozkrádání strany hradního pána i některých dalších, včas pochopivších. Když budeš chytrej a vstoupíš neohroženě do správného proudu, budeš i ty odměněn. 🙂

 5. Ladic říká:

  berane, ty kolaborante, ty by jsi měl všechno hlásit, jinak se dopouštíš trastného činu….jo, už umíš česky?

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I