Blog Jihlavských listů

Bedřich Ščerban
39- Narozen 31. května 1964 v Jihlavě, je bývalý vynikající hokejový obránce. Je držitelem pěti bronzových medailí z mistrovství světa a jednoho bronzu z Olympijských her. Na domácích kluzištích získal tři mistrovské tituly, navíc je mistrem Německa a Švédska. V současné době je jednatelem hokejového klubu Dukla Jihlava.

Aprílový Amsterdam

Bedřich Ščerban | Čtvrtek, 1. 4. 2010 v 10:26

Tak mě poslali do Amsterodamu na jednání s ruským gigantem. Taky mě mohli poslat do Omsku nebo na Floridu. Trmácet se do Omsku nebo opačným směrem na Floridu by bylo únavné. Z návštěvy Omsku by příznivci Dukly dovodili jednání s Jardou Jágrem, z návštěvy Floridy zase spolupráci s klubem NHL. Dukla by mohla mít partnera z NHL. Ještě bych mohl říci, že rušíme projekt Krajského tréninkového centra mladeze a nahradíme ho účastí v Kontinentální lize. Místo KCTM bude v Jihlavě KHL. Ještě že, redakce nenapsala informace o odletu Boeingem 747 z letiště Henčov. Spousta lidí by se na Boeing šla podívat, jestli na Henčově opravdu speciálně kvůli mému jednání v Amsterodamu přistál. Trošku mi chyběl jídelní lístek z jednání v Amsterodamu, ale jsem rád, že mě redakce poslala právě tam. Je to celkem blízko. Minulý rok jsem byl touto dobou v Detroitu, jednal jsem tam s Red Wings. A je mi jasné, že příští rok se zase někam podívám. Prvního dubna mi totiž plán práce dělají podřízení a jsou to šikulové. Snad se jim povede zařídit mi klidný rodinný večer, kdy mi nebude zvonit mobil, a nebudu se věnovat hokejovým záležitostem. Jednatelem Dukly jste dvacet čtyři hodin denně.

A těším se na dnešní večer – vypnu si mobil a budu se věnovat rodině. Asistentce jsem už dal příkazy – na dotazy, jestli jsem v Amsterodamu, neodpovídejte. Pokud mě dnes nebo zítra uvidíte v Jihlavě, tak to nejsem já. Jsem v Amsterodamu a v Jihlavě jste viděli někoho jiného.

Jsem na jednání v Amsterodamu, tak nerušit – jednám!

5 komentářů k článku “Aprílový Amsterdam”

 1. Neubauer říká:

  Nechápu, proč se nějaký Bedřich Ščerban dělá důležitějším než je. Mne to třeba vůbec nezajímá kde je a kde bude. A toto celkem jedno většině lidí, ať si je třeba v Pístově na hnojišti. Dukla již není to, co byla, Ščerbane, probuď se!

 2. XXXXX říká:

  Ty vole není. Tos vobjevil ameriku. Neser se do Bedřicha, kdyby každej makal jako on, (třeba politici) to by hned dýchalo lépe.

  Pane Ščerbane nenechte si práci znechutit nějakým Nojbauerem, kterej navíc ten článek vůbec nepochopil. Fandím Vám a nejsem sám.

  moc hezká větička na závěr:
  Za používání expersivních výrazů se závěrem omlouvám. Šlo o záměr, nikoli o nevzdělanost.

 3. Jihlavák říká:

  Nechejte Bedřicha Ščerbana na pokoji, zažertoval si na den bláznů. To mě spíše překvapila Irena Wagnerová, že se neozvala s ironizací a poučením, že ona byla v Amsterdamu a nikoliv v Amsterodamu, asi umělkyně něco seká a na blbosti nemá čas.

 4. Neubauer říká:

  Wagnerová asi vymýšlí jak se zase zviditelnit za naše peníze. Raději ji nechte být nebo zase s něčím příjde!

 5. Jihlavák říká:

  Díky za upozornění, není radno dráždit hada bosou nohou.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I