Blog Jihlavských listů

Bedřich Ščerban
39- Narozen 31. května 1964 v Jihlavě, je bývalý vynikající hokejový obránce. Je držitelem pěti bronzových medailí z mistrovství světa a jednoho bronzu z Olympijských her. Na domácích kluzištích získal tři mistrovské tituly, navíc je mistrem Německa a Švédska. V současné době je jednatelem hokejového klubu Dukla Jihlava.

„Vyčistění vztahů“

Bedřich Ščerban | Pondělí, 13. 9. 2010 v 20:18

Celou veřejnost zaujala kauza Holík. Přestože jsem žádán o reakce, nebudu se daným případem zabývat a posuzovat ho. Byl jsem několikrát v názorovém střetu s panem Holíkem ohledně mé práce a vedení Dukly. Ohledně zakladatelské listiny Dukly.

Budu se věnovat problému obecně. Kauza je časově opožděná. Ukazuje, že neřešené problémy se vždy vrací. Neřešená minulost pak přináší problémy v budoucnosti. A to je to, s čím se potýká celá současná společnost, tedy i lední hokej.

Současné vedení ČSLH čeká stejný úkol, kterým jsem si prošel i já po nástupu do vedoucí funkce v Dukle, „vyčistění vztahů“. Bez tohoto kroku se nepohneme kupředu. Ani společnost ani lední hokej. Pevně věřím, že v Dukle se povedlo pohnout se směrem kupředu. Bylo by naivní se domnívat, že vše už je úplně v pořádku. Čeká nás ještě hodně práce, ale myslím, že jsme se vydali správnou cestou.

Sám jsem prožil několik střetů, když jsem aplikoval cestu „ vyčištění vztahů“. Dostal se do různých sporů. I prezident ČSLH se může dostat do sporu. I on se může dostat do situace, kdy mu to budou dávat „sežrat“.

Vím, co obnáší „ vyčištění vztahů“. Vím, kolik úsilí a psychických sil stojí „ vyčištění vztahů“. Přeji prezidentovi ČSLH hodně psychických sil a odvahy do bojů.

Bedřich Ščerban

Jeden komentář k článku “„Vyčistění vztahů“”

  1. Daňový soumar říká:

    V rámci vyčištění vztahů to bylo od Aušuse hezký. Ještě by si měl na hrobě Holíka zatančit. :)) Nějaká to padesátka od agenta je prd. To dojení veřejných rozpočtů je lepší káva. I když už za totáče se říkalo, že kdo nezaplatí Holíkům tak se nedostane ani na přijímač do Tábora. :))

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I