Radnice vyslyšela kritiku – vymění značení Stříbrného pomezí

 Jihlavská radnice vyslyšela kritické hlasy občanů, kterým se nelíbily plastové patníky se značením tras Stříbrného pomezí.  Kritikům nečastěji vadilo nevkusné provedení patníků, které se do malebné vysočinské přírody nehodily a hyzdily dokonce i Masarykovo náměstí.

Nynější sloupky se značením budou odstraněny a nabídnuty občanům ke koupi jako dekorativní předměty za symbolických 38 000Kč/ks. Vedení radnice očekává velký zájem a již nyní je možné zapsat se do pořadníku.

První z mnoha nových sloupků můžete spatřit v obci Plandry. Autor nového designu sloupků pan Jeroným Vydlabal o nich říká:

“ Dlouho jsme se radili který motiv je pro Jihlavu nejlepší. Každé město má ve svém centru to nejlepší, co může nabídnout. Jihlava tam má architektonický skvost hodný rozmnožení. Víte, je to ohromně těžké vytvořit věrnou kopii tak dokonalé architektury, nejtěžší ze všeho pro mě byly ty anténky“.

Nový

Plandry:  nový-vkusnější sloupek Stříbrného pomezí

Upozornění pro osoby se sníženou inteligencí:

Tento příspěvek je pouhá fikce pro pobavení  občanů města, kteří se nestačí divit, za co jsou radní schopni utratit 2,5 miliónu korun. Jakákoliv podobnost se skutečností je čistě náhodná.

9 Responses to “Radnice vyslyšela kritiku – vymění značení Stříbrného pomezí”

 1. Pepa napsal:

  Váš příspěvek by byl vtipný, kdybyste se na konci nedopustil naprosto zásadní chyby, a to velikosti nákladů na projekt. Tato mylná informace zbytečně snižuje kvalitu Vaší satiry. Na stránkách města Jihlavy (http://www.jihlava.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=5967&id=476559) snadno najdete informaci, že radnice utratila v tomto projektu pouze cca 190.000,-. Zbytek bylo hrazeno z ROP. Sice mám o dotacích z EU své mínění, ale v tomto případě si myslím, že podpora turismu a cyklistiky v tomto rozsahu za 190 tisíc jsou dobře vynaložené a nepříliš velké peníze.

 2. _ napsal:

  Plandry nechtějí bioplynku, tak dostaly Prior.

 3. discovery napsal:

  Blahopřeji, bingo !

 4. Dominik napsal:

  🙂 Palec nahoru

 5. bad napsal:

  fór výbornej. mě to došlo až u tý antény:-)))

 6. kdosizdavu napsal:

  Báječný…výbornej fór 😀 😀 :D, škoda, že není apríl…třeba by Vám to JL i otiskly :))

 7. Jihlavák napsal:

  Celý příspěvek móóóc dobrý, už za toho Jeronýma Vydlabala patříte na Hrad.

 8. dominik napsal:

  Příspěvek vynikajicí!
  Z těch odporných plastových patníků jsem totálně otrávenej.
  Jak může město takhle zaneřádit Jihlavu a její okolí?A proč my se teď na to musíme dívat?
  A k vyčtení z nich stejně není nic….

 9. Jihlavák napsal:

  Jeden kousek hyzdí areál Staré plovárny, na cyklostezku v těchto místech se poněkud zapomnělo 🙂

Leave a Reply