Blog Jihlavských listů

Bedřich Ščerban
39- Narozen 31. května 1964 v Jihlavě, je bývalý vynikající hokejový obránce. Je držitelem pěti bronzových medailí z mistrovství světa a jednoho bronzu z Olympijských her. Na domácích kluzištích získal tři mistrovské tituly, navíc je mistrem Německa a Švédska. V současné době je jednatelem hokejového klubu Dukla Jihlava.

Bronz= Zlato

Bedřich Ščerban | Neděle, 15. 5. 2011 v 19:14

Že to nedává smysl? Dává. Naše reprezentace prohrála na MS 2011 v LH pouze jediný zápas, jinak neztratila ani bod a získala pro ČR bronz. To je dáno systémem. Systémem, kterým se hraje MS. Systémem, který někdy pomáhá, někdy poškodí. S jediným prohraným zápasem jsme nejlepším týmem MS. Jsme třetí a přitom nejlepší. Hoši, děkujeme!

4 komentářů k článku “Bronz= Zlato”

 1. Kajazz říká:

  Máte pravdu,ten systém není spravedlivý.Celý turnaj jsme byli nejlepší,díky vyřazovacímu systému máme „jen“ bronz. Ale všechna chvála hráčům trenérovi i všem z českýho týmu, odvedli vynikající výkon, takový týmový sepjetí tu už dlouho nebylo.

 2. Venca říká:

  Starý systém byl sice spravedlivý,ale zase málo atraktivní(pro někoho asi). Za rok nám to zubař pozlatí.

 3. Pepa říká:

  Já si myslím, že to je skvělý úspěch. A po delší době byla radost se hru našeho týmu koukat.

 4. Honza říká:

  Celá tato diskuse pozbývá smyslu, vezmeme-li v potaz loňské mistrovství. Tam jsme se stali mistry jen díky vyřazovacímu systému – kdyby se hrálo na nasbírané body, neměli jsme vloni šanci. Tak jak tak, chci vyjádřit obdiv a respekt našim hokejistům – byla to opravdu radost se na jejich hru dívat.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I