Blog Jihlavských listů

Josef Drbal
55- "S vašimi názory nesouhlasím, ale do smrti budu hájit vaše právo je říkat" (Voltaire) - Mělo by se v dnešní době tesat do kamene. 32 let, věčný kverulant a rýpal. Vyznavač mnoha nezvyklých koníčků a příznivec Svobodných. drbalj@email.cz

Rozkaz zněl jasně: „Zima začne 1.11.“

Josef Drbal | Pondělí, 7. 11. 2011 v 10:15

Zima už je tady – a to prosím v plném proudu! Silničáři nestíhají odklízet přívaly nového sněhu, byť letos hlásili svoji 100% připravenost, všichni kdo nepřezuli na zimní gumy nemohou vyjet z domu či do kopce a strážníci zdolávají své rajóny za použití sněžnic.

Že se Vám to nezdá? Na tom není nic divného, vždyť žádná zima ještě nepřišla. Studený severák se prohání jen v hlavách veřejných čumitelů.

MP Jihlava jde příkladem a předvádí nám, že zima už je dávno tady. Proto se nenechte zaskočit, až u přechodu uvidíte postávat podivnou figurku v reflexní vestě, rukama v kapsách a beranicí na hlavě. Co na tom, že venku svítí sluníčko a je +10°C, když  úředník rozhodne, tak zima prostě bude a basta!

Jako protiváhu propagandistické manipulace obyvatel přidávám odkaz na zajímavé čtení o zimních pneumatikách. 

Jeden komentář k článku “Rozkaz zněl jasně: „Zima začne 1.11.“”

  1. Tom říká:

    Hahaha, to byl opravdu třeskutě vtipný článek. 🙁 O nadsázce, ironii a satiře mám úplně jiné představy. Ve vašem podání se jedná o rádobyvtipné tlachání.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.




© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I