Blog Jihlavských listů

Josef Novotný
58- Narodil jsem se v porodnici v Dačicích. Mládí jsem strávil ve Staré a Nové Říši, studoval jsem v Jihlavě, kde také jako pracovník v sociálních službách pracuji. Mám rád hudbu a svoji rodinu.

18.12.2011

Josef Novotný | Pondělí, 19. 12. 2011 v 0:31

Asi již všichni víte, že nás dnes (18.12.2011) opustil pan Václav Havel. Tato velmi smutná zpráva na vás vykoukne ze všech médií co mají na svoji internetovou mutaci. Ze všech až na jedno! Aktualitou dne Jihlavských listů je to, že ženy nestojí o řízení trolejbusů v Jihlavě. Říkám si, že je přece neděle a advent, redaktoři a redaktorky pečou cukroví, kupují dárky. Kdo ale dává na internet aktuality? Proč je tam dává? Proč je tam aktualita o trolejbusech, vždyť zemřela snad největší osobnost ČR? Proč této rubrice říkají aktuality? Proč si někdo nedá tu práci a nenapíše alespoň řádek. Třeba reakci pana primátora, nebo pana hejtmana?

Chce vůbec redakce J.L. aby jejich internetové „zpravodajství“ někdo četl a nebo je to další zbytečné místo na internetu? Snad mi někdo odpoví.

Jeden komentář k článku “18.12.2011”

  1. Vladimír říká:

    Vážený pane Novotný, vznášíte dotaz, zkusím Vám odpovědět. To, že se reakce JL trochu opozdila, není až tak veliký problém. Smrt pana bývalého prezidenta Havla si jistě zaslouží pozornost. A nevěřím ani, že by v tom byl nějaký úmysl nebo pohodlnost, že se představení města nebo kraje od komentářů k jeho úmrtí dosud nevyjádřili. V takové 100 x větší Číně se to nedostalo zřejmě do tisku vůbec a nemyslím si, že bych se tím pádem o dění v této zemi neměl zajímat. Internetové zpravodajství vítám, zvláště pak možnost připojit svůj názor k článkům JL. Přeji Vám klidné Vánoce.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I