Blog Jihlavských listů

Josef Drbal
55- "S vašimi názory nesouhlasím, ale do smrti budu hájit vaše právo je říkat" (Voltaire) - Mělo by se v dnešní době tesat do kamene. 32 let, věčný kverulant a rýpal. Vyznavač mnoha nezvyklých koníčků a příznivec Svobodných. drbalj@email.cz

Já nic, já primátor…

Josef Drbal | Čtvrtek, 10. 4. 2014 v 8:58

Dnes se podíváme na další perlu našeho pana hlavního zvyšovače poplatků, zastánce spalovny odpadků a primátora v jedné osobě.

Konkrétně v Deníku, článku paní Dany Dvořákové. Celé jsem si to pozorně přečetl a i když se článek tváří, že je o motivačním programu, tak tam o něm není skoro ani slovo. A ptáte se proč? Tak se podívejte s jakým materiálem musí paní Dvořáková pracovat, když jí Vymazal je schopný říct toto:

„Už mnoho let jdeme cestou snižování odpadů a zvyšování recyklace. I když v této oblasti patříme mezi jedno z nejlépe fungujících měst v republice, setkáváme se i s tím, že ve sběrnách odpadů nelegálně končí třeba kolejnice, poklopy od kanálů či kovové části starých elektrospotřebičů, což ohrožuje bezpečnost i životní prostředí. V této souvislosti nám chybí jasná pravidla legislativa jak situaci rozumně vyřešit ku prospěchu široké veřejnosti,“

Pochopili jste co nám tímto chtěl sdělit? Chápete souvislost míry třídění komunálního odpadu s tím, že Městská policie, které  velí, nedělá co má když někdo krade železo?

Houby že nemáme legislativu, nám chybí důsledná práce městské a státní policie.

Že Vymazal posílá radši měšťáky buzerovat řidiče a nasazovat botičky, než chytat zloděje – to není problém legislativy. To je problém špatného primátora. Kdyby u nás neexistoval trest za krádež a za obecné ohrožení, tak by to byl problém legislativy. Nyní se ovšem Vymazal snaží maskovat vlastní neschopnost za nicneříkající plky o legislativě.

Není to zase tak dlouho, kdy za bílého dne u nás v ulici nějací ctihodní pánové rómové kradli železo. Naše městská policie se uráčila přijet až po druhém telefonátu a patnácti minutách. Celkově se tvářili otráveně, že jako musí něco dělat a když tedy milostivě zloděje zkontrolovali, přátelským tónem s nimi pohovořili a pak je i s tím kradeným železem nechali pokračovat do sběrny. Toto byl přesně příklad špatné práce MP Jihlava pod vedením našeho pana primátora Spalovny.

13 komentářů k článku “Já nic, já primátor…”

 1. VladimírV říká:

  Ano, pokud si někdo chce představit symbol farizeje, je to přesně náš primátor.

 2. berka říká:

  Co to jsou farizeje ? Já myslel, že to jsou nějaký sejrečky…

 3. VladimírV říká:

  Farizej = pokrytec. Ale vlastně ano, svým způsobem se chovají jako syrečky. Někomu „chutnají“, v každém případě zasmradí.

 4. Fejinka říká:

  Vladimíre, s tím zasmraděním mi to připomíná výrok bývalého presidenta Husáka, který řekl: “ Kam čert nemůže, tam aspoň zasmradí“. Toto přirovnání mi sedí především na naše novináře, kameramany, moderátory, komentátory či analytiky v oblasti publicistiky především. To je děs co si dovolí říci za lži a dezinformace především v naší veřejnoprávní TV1 a ČT24. Sledovat takový Hyde park s „vybranými esy“, to je pro silné nátury – Fištejn a včera ten Romancov, nebo jak se jmenoval, to je hrůza. To jsou novodobí prolhaní Goebbelsové. A ten náš jihlavský Pazderka jakbysmet (Ukrajina 50-100 demonstrantů na východě Ukrajiny, nedávno plácal). Jestli se snad jednou opravdu dočkáme té pravé demokracie s přímou demokracií, tak se musí s těmito lidmi a nebojím se říci, zrádci prolhanými, rázně zatočit. Vždyť lidé, kteří se aspoň trochu zajímají o dění u nás a ve světě mají dnes široké možnosti si ověřit ty jejich lži z mnoha jiných zdrojů, především na internetu. Buď jsou tak zaslepení a věří tomu, ale to se mi nechce věřit, nebo zaprodaní a tam to asi je. „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej“.

 5. Zítek říká:

  Souhlasím s Fejinkou…..Demagog.cz například přistihl Okamuru při lži už několikrát. Je dobře to sledovat a být pozorný, tento novodobý Goebbels, jak to správně pan Fejinka nazval, je nebezpečím pro demokracii.

 6. neubauer říká:

  Proboha, pochopte už konečně, že primátor je jen loutka se kterou někdo manipuluje. Kdo? Snad si nemyslíte, že někdo tak hloupý jako Vymázlo má svůj vlastní úsudek? Nenechte se vysmát, prosím.

 7. Pavlík říká:

  Bohužel mám stejně špatnou zkušenost s Městskou policií. Cigáni vezli přes město evidentně nakradený šrot, včetně kanálů, které sběrny nesmí vykupovat. Strážníci jen nahlédli a nechali je jít dál. Cigány to mohlo akorát povzbudit v tom, že se vlastně nemusí bát a mohou to krást dál a ve sběrně ještě argumentovat, že to od nich vykoupit musí, protože je tam s tím posílají strážníci.

 8. Berka říká:

  A nafotil jste to ? Zapsal jste si čísla těch strážníků ? Víte do které sběrny to jeli prodat ? Kdy a kde to bylo – pokud píšete „přes město“ tak to jistě zachytila nějaká kamera. Stěžoval jste si na vedení MP ? Dal jste to do novin – kromě anonymního příspěvku do blogu dneska ? 🙂

  Omíláním „zaručených historek“ si od zlodějské havěti bohužel nijak nepomůžeme. Měšťák nekoná ? Nafotit, poslat do novin. Nepomůže to ? Poslat oficiální stížnost na město. Nepomůže to ? Informovat policii státní.

 9. Pavlík říká:

  Od té doby volám zásadně pouze státní Policii. Foťák sebou nenosím a fotit měšťáky při práci? Nechci skončit v nemocnici. Stěžovat jsem si nadřízeným měl, to je pravda.

 10. Fejinka říká:

  Kdyby všichni „lhali“ jako T.O., tak v této zemi bude blaze. Hotový ráj mezi státy, ani ty opěvované ostrovy v Indickém oceánu.

 11. berka říká:

  Okamura je idiot a populista, pámbu mě netrestej.

 12. Zítek říká:

  Ano Fejinko…ještě ten na Hradě se snaží, tak k ráji na zemi máme našlápnuto. Mimochodem: Neplatíte mu taky za poradenství?
  Jinak naprosto souhlasím s berkou ….

 13. Fejinka říká:

  Hele, Zítku, já jsem se zmiňoval o Okamurovi, tak neměň směr na Hrad. Určitě je lepší než ten spící děda. Tenhle jenom kulhá o holi a nyní mě na něm štve ta jeho výbojná „vojenská politika“.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I