Blog Jihlavských listů

Petr Klukan
12- Narozen 2. 4. 1961 v Jihlavě, je absolventem Přírodovědecké fakulty UJEP Brno. Od roku 1993 je šéfredaktorem Jihlavských listů. Mezi jeho největší záliby patří fotografování.

Spolustranický prezidentský turnaj

Petr Klukan | Pátek, 23. 5. 2014 v 9:59

Ať to bylo za komunistů, nebo teď, není nad osobní známosti.   Zvláště, když jste z jedné politické strany a váš guru a vůdce se stal prezidentem. To se pak i dětský hokejový turnaj kdesi v Jihlavě může pochlubit záštitou prezidenta České republiky Miloše Zemana. A pan prezident nemá čas ani lidi na to, aby zjišťoval, zda se tam nedějí nějaké nestandardní věci. Třeba, že turnaj, nad kterým bianco a téměř doživotně převzal záštitu, pořádají rodiče malých hokejistů v čele s panem Kotrbou jen pro své děti. Rozuměj, pro stále jeden ročník malých hokejistů.

 
Ředitel turnaje a prezidentův spolustraník Kotrba byl sice za nevhodné chování na ledě už vloni odvolán z pozice asistenta trenéra dětí, dětem však i přesto může jít příkladem. Svým chováním dokázal turnaj spojit s obličejem prezidenta a dostat se do médií. Možná ne jak by si přál, ale jak se říká: i negativní reklama je reklama. A až bude za rok opět shánět sponzory, jistě si na ten jeho turnaj podnikatelé vzpomenou. A pak Kotrba zase nezapomene na to, že tvrdý alkohol do vyúčtování dětské akce jaksi nepatří.

Jeden komentář k článku “Spolustranický prezidentský turnaj”

  1. Storm říká:

    Pár zoufalců patrně potřebuje nasbírat politické body libovolným způsobem.

    Kéž by už konečně začaly být primárním záměrem různých akcí upřímné snahy o něco dobrého, namísto osobních postranních zájmů. :o/

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I