Blog Jihlavských listů

Petr Klukan
12- Narozen 2. 4. 1961 v Jihlavě, je absolventem Přírodovědecké fakulty UJEP Brno. Od roku 1993 je šéfredaktorem Jihlavských listů. Mezi jeho největší záliby patří fotografování.

Malý hokejista

Petr Klukan | Úterý, 17. 2. 2015 v 14:43

Vyhození z týmu musí být pro desetiletého kluka obrovská rána. A pro něho nepochopitelná. Vždyť nic neudělal! Otec malého hokejisty v tom vidí mstu za svou „angažovanost“ a myslí si, že si vedení mládežnického spolku Dukly bere děti jako rukojmí… Jiní rodiče poukazují na dlouhodobou konfliktnost zmíněného táty.

A sama Dukla tvrdí: Je-li rodič tak strašně nespokojený, ať jde jinam. To má logiku, i když vyhozený hokejista to beztak nemůže pochopit. Jenže místo aby se mu rodič snažil dopad rozhodnutí spolku co nejvíce zmírnit, vyhrotil situaci příchodem na trénink. Bylo v jeho zájmu ocitnout se tváří v tvář situaci, kdy před kamarády nesmí na led? Není to citové vydírání, které má obměkčit vedení mládežnického klubu?

Dukla udělala něco, na co má právo, ať se to líbí, nebo ne. Stejně, jako když táta Duklu žaloval. Ve sporu otec x Dukla teď ale nejde o pravdu. Jde o to, aby kluk na bruslích byl ušetřen dospěláckých sporů. Není jeho ochrana především zodpovědností rodiče?

Jeden komentář k článku “Malý hokejista”

  1. XXXXX říká:

    Málokdy se shodneme, tak jako právě teď. Avšak trocha expresivních výrazů ve vztahu k otci onoho hokejisty by určitě nebyla na škodu.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I