Jihlava nevkusná?

V poslední době mě zaujal internetový projekt Jihlava nevkusná. Pravda, v Jihlavě je to úkol doslova sisyfovský, ale vítal jsem každou takovou snahu. Přesněji řečeno jsem ji vítal až do té chvíle, než jsem zjistil, že za tímhle projektem stojí jakési FÓRUM JIHLAVA. Že Vám to nic neříká? Mě také ne. Ale co třeba Jihlavská Aliance? Že jste tohle už někde slyšeli? No jistě! Jihlavská aliance měla totiž svého člověka na radnici když se hlasovalo o brutálním navýšení poplatků za komunální odpad. Asi Vás nepřekvapí, že jejich zástupce hlasoval PRO navýšení o téměř 40%.

V těchto dnech Jihlaváci dostávají do schránek plody práce mj. pana Milana „medvěda“ Koláře z FÓRA JIHLAVA. Pokud tedy patříte k těm méně šťastným a poplatek za odpad Vám nesponzoruje sociálka, tak běžte radši makat přesčas, ať na ty složenky máte… A kdyby Vám snad nezbyl čas na brouzdání po internetu, třeba po stránkách Jihlava nevkusná, tak se podívejte do schránky a budete to mít z první ruky.

hnus jihlava

2 Responses to “Jihlava nevkusná?”

  1. no jo no napsal:

    Bohužel tito lidé dostali ve volbách další důvěru voličů na 4 roky. Co dodat, dobře nám tak. Jsem ještě pro brutálnější zdražení a všeho, jinak se výměny a rozprášení té věčné jihlavské národní fronty nedočkáme. Nejsem schopen říci, jestli by taková změna byla k lepšímu nebo horšímu, ale byll by to pokus. A myslím, že by bylo výstižnější nazvat snahu o mapování nepořádků ve městě na Bordel v Jihlavě, ta zanedbanost a ošuntělost se jinak nazvat nedá.

  2. Pepíku napsal:

    Pepíku, Pepíku, ty jsi popletený, celý popletený.

Leave a Reply