Blog Jihlavských listů

Miroslav Tomanec, Ing., MBA
129- Stavební inženýr, restauratér, vinárník a pivovarník na penzi. Dnes už jenom kavárník a bývalý koaliční zastupitel, aktivně se snažící ovlivňovat chod našeho krásného města.

Město koupilo Modetu.

Miroslav Tomanec, Ing., MBA | Čtvrtek, 26. 10. 2017 v 6:56

Už dřív. Celkově si myslím, že to je dobře.Ten prostor je opravdu hrozně zajímavě položený a skýtá velké možnosti. Dobře moc nebylo, když se to kupovalo, že se ještě moc nevědělo co vlastně s tím. Ale zase dobře je, že se aspoň teď fakt na tom začíná intenzivně pracovat. Bylo možné si to celé prohlédnout, poslechnout si jak takové věci fungují jinde (hlavně příklady z Písku, Plzně a Brna byly hodně zajímavé….), zjistit jaké jsou názory a možnosti. A jestli dobře bude i na konci, to je v rukou hlavně těch 37 z nás, kteří byli ve volbách ostatními vybráni, aby rozhodovali… Hlavně tedy, jestli najdou dost času aby to všechno opravdu důkladně promysleli poté co se dostanou ke všem informacím a pak se sami rozhodli nikoliv podle předsednického stolku, ale ve prospěch budoucnosti, nadčasovosti.Ve prospěch města.

Jeden komentář k článku “Město koupilo Modetu.”

  1. Zdeněk Gryc říká:

    Nechci to hledat,

    nakreslil jsem areál a kresbu vložil do čtenáři píší JL.
    Přimlouvám se aby areál byl věnován areálu jihlavské ZOO.

    Jihlava a ZOO si to zaslouží.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I