Blog Jihlavských listů

Radek Vovsík
5- Jsem šťastným otcem třech dětí, vedu dětský domov v Jihlavě a vůbec mi není lhostejné, co se kolem nás děje. V letech 2006-2010 jsem byl náměstkem jihlavského primátora za ODS.

Poděkování

Radek Vovsík | Sobota, 6. 1. 2018 v 16:55

Vím, že Vás každý den potkávám – na ulici, v obchodě,… Vím, že jste, i když Vás na první pohled nepoznám. Jsem moc rád, že tady jste – neboť právě Vy jste udělali Vánoce radostnější dětem, jejichž životní příběh nezačal úplně šťastně.

Poděkování patří Vám všem, kteří jste se v tomto čase rozhodli jakýmkoliv způsobem podpořit děti v našem dětském domově. Nejvíce z Vás využilo možnosti poskytnuté Hitrádiem Vysočina v rámci projektu „Strom splněných přání“, kdy jste nákupem dárku splnili nějaké to dětské přáníčko. Díky Vám přání „bohatého ježíška“ bylo naplněno i dětem, které žijí v našem Dětském domově v Jihlavě. A věřte, že Vaše nezištně a anonymně poskytnuté dárky přinesly opravdu hodně radosti.

Dovolte mi tedy poděkovat Vám, a to nejen jménem svým, ale zejména jménem našich dětí. Dovolte mi popřát Vám hodně štěstí, neboť si ho skutečně zasloužíte.

2 komentářů k článku “Poděkování”

  1. venca říká:

    Safra, nevíte někdo – Gryc je nemocnej, nebo co ? Už druhej den čekám na nějakou ukňouranou reakci o matce a dítěti… 🙂

  2. XXXXX říká:

    Neboj to přijde.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I