Blog Jihlavských listů

Petr Klukan
12- Narozen 2. 4. 1961 v Jihlavě, je absolventem Přírodovědecké fakulty UJEP Brno. Od roku 1993 je šéfredaktorem Jihlavských listů. Mezi jeho největší záliby patří fotografování.

Od krajských voleb až k viru

Petr Klukan | Úterý, 13. 10. 2020 v 14:50

Vítězná vysočinská ANO s nejvyšší pravděpodobností odejde do opozice. Lídr ANO Martin Kukla „prohru“ neunesl a zasypal ostatní strany výtkami.

Nulový koaliční potenciál
Jsou prý neslušné, neseriozní a sáhl i do minulosti, když připomněl ODS devadesátá léta, v nichž se dělo mnoho nepěkného. Jedná se o spiknutí nenávisti, souzněl se svým předsedou ANO Andrejem Babišem.
Vysočinská poslankyně Monika Oborná se snažila Kuklovo vyjádření alespoň zmírnit. I ona ale hovoří o tom, že ANO mělo být v koalici, když je vítězné. Jenže hnutí ANO má nulový koaliční potenciál, neboť nedokázalo ostatní strany přesvědčit, ať jdou s ním.
Poslankyně uvádí, že se ke škodě věci přenáší vysoká politika do regionů a lidé dle toho volí. To má pravdu, ale na stejném principu získalo ANO výhru v mnoha krajích a dříve i v krajských městech včetně Jihlavy.
Co se jim dřív hodilo, nyní se nehodí. Tak to ale chodí, že činy těch nahoře do značné míru určují výsledky voleb tam dole.

Nejhorší ministryně financí
Předseda ANO Andrej Babiš je jednoznačně nejkontroverznější premiér od Listopadu 89. Jako obviněný odmítl rezignovat a dál ovládá, co se dá. Když usiloval v parlamentních volbách o co nejlepší výsledek, nestyděl se používat ani podpásové prostředky.
Příkladem je graf v jeho předvolebních novinách, kde sám sebe pasoval do pozice nejlepšího ministra financí „všech dob“, a kde tím nejhorším byl Miroslav Kalousek. A k nakresleným postavičkám přidal číslo z rozpočtu.
Že Kalousek řídil finance v době celosvětové krize? Nic z toho Babiš nebral v úvahu a věřil, že si takových „podružností“ nevšimnou ani jeho voliči. Nemýlil se.
Jak by vypadal stejný graf dnes? Ministryně financí Alena Schillerová by byla zcela beznadějně poslední, asi tak sto mil za Kalouskem. S takovým grafem by se dnes jistě Babiš nechlubil, a kdyby jej někdo použil proti němu, oprávněně by jej kritizoval.

Ryba smrdí od hlavy
Za koronavir vláda nemůže. Za to, jak se s ním vyrovnáváme, do jisté míry ano. Zatímco na jaře tvrdé omezení, které nás stálo stovky miliard, lidé přijali, po rozvolněném létě a protichůdných a nejasných prohlášení premiéra Babiše, vlády, lékařů… je to mnohem horší.
V průběhu měsíců se potvrdilo se, že ministr zdravotnictví Adam Vojtěch je pro Babiše velmi užitečný. Když bude nejhůř, hodí se na něj odpovědnost a vyhodí z vlády. To se stalo.
Co si lidé mají myslet, když po vyhlášení, ať se nejezdí do zahraničí, premiér jede na dovolenou k moři? Na jaře v televizním přenosu přebíral odpovědnost za rozhodnutí vlády, v průběhu měsíců své rozhodnutí změnil. Odpovědnost házel na ministry, zdravotníky, komisi… lze tak říci, že premiér Babiš přebírá odpovědnost jen za to, co se povede. Co se nepovede, na to najde viníka.
Že se toto všechno nepromítne do regionů? To je přece nemožné. A být to naopak, poslankyně Oborná by jistě volala po rezignaci Kalouska, Nečase, nebo třeba Fialy, kdyby byli premiéry. Tak to prostě chodí.

Chybí důvěryhodné autority
Český národ má blízko k švejkovství i cimrmanovství a nerado uznává autority. Jenže co v případě, když autority takřka chybí? Nebo když se vyjadřují zcela odlišně?
Premiér i prezident se již dříve stali nevěrohodnými figurami. Dle epidemiologů je situace víc než vážná a je třeba přitvrdit. Podle některých známých lékařů to není pravda. Exprezident Václav Klaus veřejně prohlásil, že roušku nenosí…
Komu věřit? V případě nemocí určitě odborníkům. Bohužel postoje lékařů se také různí a neznalý člověk si může vybrat z množství názorů… Vybírat by si ale neměl – ctít by měl rozhodnutí vlády, vyhlášená na doporučení epidemiologů. Protože tady nejde o premiéra, vládu nebo ministry, ale o zdraví každého z nás.

84 komentářů k článku “Od krajských voleb až k viru”

 1. blade říká:

  V roce 2014 bylo v odvětví Potravinářský a tabákový průmysl v ČR zaměstnáno necelých 115 tisíc osob.
  Agrofert má nyní v ČR 23 000 zaměstnanců, v tom jsou ale i nepotravinářské profese. Tak o co go.
  Si dojděte do banky a vybudujte si Agrofert 2. Teď je krize, spousta toho bude krachovat, tak vám to půjde jak hutě 😉

 2. blade říká:

  To je směšné, že tihle vymaštěnci zrovna teď chtějí demonstrovat i za ten zkorumpovaný fotbal …, ach jo to jsme to dopracovali. http://hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/reports/czech/101-2020/7473-informace-protest-proti-totalitnim-narizenim-14-10-2020

 3. Svatopluk Beran říká:

  Od krajských voleb až k viru

  Svatopluk Beran říká:

  Čtvrtek, 15. 10. 2020 v 11:14

  JESTLI MÁM SPRÁVNÉ INFORMACE TAK SE MÁ OPĚT PROTI VLÁDĚ A ROZHODNUTÍ PREMIERA A PRIMULY PROTESTOVAT.

 4. Svatopluk Beran říká:

  Pokud si jdete něco koupit nebo jdete do přírody nikoho na ulici v roušce neuvidíte.

  NĚJAKÁ DOBROVOLNOST, RESPEKT K TOMU CO ZA NÁS VYLIZUJÍ ZDRAVOTNÍCI, NESCHOPNOST POCHOPENÍ ŽE MOHU BÝT PŘENAŠEČ A ANI O TOM NEVÍM, TUDÍŽ NEZBYTNÁ SOLIDARITA K DRUHÉMU ČLOVĚKU. NIC TAKOVÉHO, TEDY ASPOŇ V JIHLAVĚ NA ULICI TÉMĚŘ NEVIDÍTE. DIKTÁTORY NECHCEME, ALE BEJT TAKHLE SVOBODNĚ-BLBEJ, JE FAKT NEŠTĚSTÍ.

  HITLER TO VLASTNĚ MĚL VELICE JEDNODUCHÝ, KDYŽ PRACOVAL S PODOBNÝM MATERIÁLEM.

 5. Jan P říká:

  A není náhodou FAČR největší neziskovka v zemi ?
  A co na to říká Václav Klaus ml. a Tomio Okamura ?

  Konečně zátah na FAČR! Je třeba rozbít všechny mafiánské struktury, co parazitují na veřejných financích. A český fotbal má být pro fanoušky – jsme tomu zase o krok blíž, ale práce je ještě dost!

 6. Dvořák říká:

  Předpokládám,že nějaký výjimky z těch parazitů ušetříte,že. Jinak ty nagelovaný šulíny klidně zrušte a za tu prasárnu ve Skotsku klidně i s reprezentací.

 7. petr klukan říká:

  Blade: Proč lžete? Ten text, který jste otiskl zveřejnil právě Infokurýr – a odkud ho vzal? Ze serveru Sputnik, klasického dezinformačního webu. Odkaz, který jste poté uvedl z irozhlasu, je text ČTK a je jiný.

 8. blade říká:

  Klukan – Tady nejde odkud je ta zpráva, ale o její obsah, který je pravdivý a vy jste ho automaticky považoval za dezinformační. Jinak zprávu jsem opravdu zaregistroval na Google News i na našich či zahraničních mainstream webech. Odkud zrovna zpráva pochází je šuma fuk, hlavně že je pravdivá nebo snad myslíte že pravdivá není, když o tom informuje i náš či zahraniční mainstream, ale JL ne?

  Jelikož se chováte jak mainstreamový egyptolog doporučuji vám shlédnout až do konce následující video:
  https://osmbrokatu.cz/jak-posilit-imunitu-a-nezblaznit-se-posileni-psychicke-imunity-a-prace-s-informacemi

  Cvičte pravidelně cvičení čchi-kung (další videa z odkazu) > možná jednou navštívíte i ten klášter Šao-lin.

  Hlavně > POZOR NA STRAŚIDLA ! 😉

 9. petr klukan říká:

  Blade: Takže uznáváte, že jste lhal. Jistěže to bylo z dezinformačního webu, ze kterého jste čerpal. a obsah je trošku jiný než ten na irozhlas. To právě dezinformační weby dělají a vás lze k nim přidat. Přeji pěkný den.

 10. blade říká:

  Klukan , … ahá, takže vy jste myšlením stejný novinář jako mnozí ti co jen přeloží článek např. z BBC, Reuters, CNN a pokud jiný novinář napíše v podstatě věci to samé, ale svými slovy, tak je již dezinformátor? > no tak to mne je vás upřímně lito.

  Praktická ukázka:
  iRozhlas > „Středisko Vektor z Novosibirska dnes (ve středu) dosáhlo schválení druhé ruské vakcíny proti koronaviru EpiVakKorona,“ uvedl Putin. Třetí vakcína se podle něj vyvíjí v Čumakovově středisku Ruské akademie věd.

  Mnou uvedená zpráva z Google News (podle vás Kurýr, Sputnik) > V zemi již byly zaregistrovány dvě vakcíny proti covidu-19. Jedná se o Sputnik. V Ústavu epidemiologického a mikrobiologického výzkumu Nikolaje Gamaleji a přípravek EpiVakKorona novosibirského ústavu Vektor. Kromě toho pracuje na vývoji živé vakcíny Federální vědecký ústav výzkumu a imunobiologických preparátů M. P Čumakova Ruské akademie věd.

  Nyní mi, řekněte, co je na té druhé dezinformačního? Vždyť obě zprávy informují o stejné věci a neříkejte, že ne.

  Jinak pokud si přečtete některé „bombastické“ nadpisy např. Novinek, tak se pokouší vystrašit občany podobně jak některé nadpisy článků tzv. dezinformačních webů. 🙂

  Pokud jen tupě hltáte informace z mainstream webů a občas je také neporovnáte s jinými (jiný úhel pohledu) i s těmi se seznamů tzv. dezinformačních webů, tak mi vás je ale opravdu upřímně líto.

  Takže, pokud možno přečtu si článek na maistremu (zdejší, zahraniční) porovnám co píší jinde i tzv. dezimformátoři, poklábosím s přáteli a udělám si úsudek.

  Až budete mít chvilku, tak koukněte na tohle, je to zajímavější než nějaké politické žvásty či aktuální krize
  https://zoom.iprima.cz/vetrelci-davnoveku/vetrelci-davnoveku-xi-7-pyramidy

  POZOR NA MAINSTREAM STRAŠIDLA ! 😉

 11. blade říká:

  Zde je odkaz na celé video, ten předchozí odkaz byl jen trailer k dokumentu:

  https://zoom.iprima.cz/vetrelci-davnoveku/pozemska-zakladna-egypt#utm_source=seznam&utm_medium=tv_program

 12. petr klukan říká:

  Blade: Čtěte si co chcete. Podstatné je, že jste lhal. Pěkný den.

 13. blade říká:

  Že jsem vám dal odkaz na web iRozhlas, kde píšou o vakcínách to samé je lhaní, nebuďte směšný.
  Nejste schopen uznat svoji chybu, takovým zde PR dělat nehodlám, pokud možno klidně smažte všechny mé příspěvky v JL. Mějte se tu v tom vašem diskusním umíráčku jak chcete.

  On ten Zeman hovoří o některých novinářích zcela výstižně 😉

 14. petr klukan říká:

  blade: No, oni tam napsali to samé a vy jste zapřel zdroj. Takže lhaní 🙂

 15. petr klukan říká:

  Blade: samozřejmě to byl překlep- nepsali … omlouvám se. 🙂

 16. blade říká:

  Klukan – zamyslete se nad sebou, možná se i zamyslete, zda se nemáte jít živit něčím jiným.

  Nick blade v JL klidně smažte. Dál zde nemá smysl pokračovat.

 17. blade říká:

  Na úplný závěr pro pořádek ještě něco pro nevěřícího zdejšího Tomáše > Klukana:

  Psal jsem > „Google News 15.10.2020“
  Psal jsem > „… článek jsem opravdu zaregistroval na Google News …“

  Registrace článku na >>> GOODLE NEWS – GOOGLE NEWS – GOODLE NEWS – GOOGLE NEWS

  https://news.google.com/search?q=Krymsk%C3%A9%20feder%C3%A1ln%C3%AD%20univerzity%20Vernadsk%C3%A9ho%20(KFU)%20vyvinuli%20novou%20vakc%C3%ADnu%20proti%20nov%C3%A9mu%20typu%20koronaviru%2C%20informoval%20vedouc%C3%AD%20laborato%C5%99e%20bun%C4%9B%C4%8Dn%C3%BDch%20technologi%C3%AD%20a%20DNA%20l%C3%A9k%C5%AF%2C%20virolog%2C%20docent%20katedry%20biochemie%20KFU%20Vladimir%20Oberemok%20s%20t%C3%ADm%2C%20…&hl=cs&gl=CZ&ceid=CZ%3Acs

 18. petr klukan říká:

  blade: Diskutéři (i ti anonymmní) by neměli urážet druhé a se urážet.
  Tak pro pořádek: Goggle news je stále vyhledávač – takže zdroj informace je z dezinformačního webu Sputnik, který je dál přetisknut do Infokurýra a dalších.
  Na mou reakci jste reagoval linkem na článek z mainstreamového irozhlasu. Měl jste přiznat hned Sputnik – lež je v tom, že uvádíte vyhledávač, což řada lidí nerozpozná. Ano, i to je kvalitní šíření dezinformace.
  Souhlasím s vámi v jednom. Další diskuze na toto téma je již zbytečná. Opět přeji pěkný den.

 19. blade říká:

  Klukan – Vy jste s prominutím a bez urážky opravdu natvrdlý. Ten link z iRozhlas jsem posílal kvůli tomu, že tu zprávu o dvou vakcínách a možné třetí vakcíně přináší také i ten iRpzhlas, tudíž že ta moje zpráva (příspěvek) není dezinformace i když zrovna není z mainstream webu.

  Pokud to vaše IQ od počátku pře nepochopilo za to já již nemohu. Ba naopak mne tento poznatek ještě více v časové ose této pře utvrdil v tom, že zde v JL diskuse na jakékoliv téma opravdu, i s vámi šéfredaktore , nemá smysl.

  Nick blade deaktivujte.

  Sbohem bez šátečku.

 20. Daňový soumar říká:

  Chvála bohu ….

 21. BerKa říká:

  Kéž by mu to ale vydrželo víc než týden.

 22. Svatopluk Beran říká:

  Kdo chce může si prostudovat knihu PUBLIC RELATIONS A POLITIKA – aneb KDO A JAK ŘÍDÍ NAŠE OSUDY S NAŠÍM SOUHLASEM. Kniha Josefa Ftoreka o tom, jak západní media – NELŽOU – pouze cíleně z informacemi manipulují, je velice inspirativní a jsem přesvědčen že je odhalující v celé své nahotě drtivou většinu dnešních českých novinářů.

  DOPORUČUJI KAŽDÉMU KDO SE CHCE NĚCO DOZVĚDĚT A PROSTUDOVAT DUŠE A PRÁCI ,,NEDEZINFORMATIVNÍCH NOVINÁŘŮ,, jakým způsobem MANIPULUJÍ A DEZINFORMUJÍ, JIŽNĚKOLIKDESÍTEK LET.

  Například už se nikdy neukážou záběry když útočí a válčí vojska USA, jako se stalo ve Vietnamské vesničce MY LAY, či NATa. Novinářům již totiž byly vymezeny pouze druhořadové útočící vojenské sledy. Takže Válečné Zločiny NATa v jeho útočných válkách po celém světě můžeme vidět pouze z uniklých vojenských nahrávkách. Za ty však hrozí každému kdo to udělá, viz Wikileaks a Aasánž doživotní tresty v amerických věznicích.

  Mimo jiné popisuje na straně 98 dnešní MEDIÁLNÍ KULTURNÍ IMPERIALISMUS. V podstatě tři nejzákladnější světové zpravodajské agentury(AFP, REUTERS,AP) zásobují zpravodajskými informacemi ze světa 90 procent světových medií.

  Celosvětové televizní zpravodajství pokrývá jen několik televizních stanic, přičemž všechny reprezentují anglosaský svět. Jedná se o CNN, BBC, World Service, CNBC, a partnery společnosti News Corporation miliardáře Ruperta Murdocha.

  https://books.google.cz/books?id=GSnNbFmnRRUC&pg=PA5&hl=cs&source=gbs_selected_pages&cad=2#v=onepage&q&f=false

 23. Svatopluk Beran říká:

  Josef Ftorek například, mimo mnohé jiné, popisuje na straně 98, kapitola2.4.6, jak funguje DNEŠNÍ MEDIÁLNÍ KULTURNÍ IMPERIALISMUS, kde podstatě tři nejzákladnější světové zpravodajské agentury(AFP, REUTERS,AP) zásobují zpravodajskými informacemi ze světa 90 procent světových medií.

  Celosvětové televizní zpravodajství pokrývá jen několik televizních stanic, přičemž všechny reprezentují anglosaský svět. Jedná se o CNN, BBC, World Service, CNBC, a partnery společnosti News Corporation miliardáře Ruperta Murdocha.

  Ten samý princip je i v hudební a filmové produkci

  Na straně 155 je pak začátek popisu toho jak česká media za podpory 20milionové částky a amerického Pentagonu manipulovali s informacemi o připravované AMERICKÉ VOJENSKÉ RAKETOVÉ ZÁKLADNĚ V ČR. DODNES TENTO AMERICKÝ SYSTÉM, KTERÉHO SOUČÁSTÍ MĚLA BÝT AMERICKÁ VOJENSKÁ ZÁKLADNA U NÁS, NENÍ NIKDE NA SVĚTĚ FUNKČNÍ. MĚLI JSME SE STÁT NEAMERICKÝM ÚZEMÍM, NA KTERÉM MĚL BÝT TEPRVE TENTO AMERICKÝ VOJENSKÝ SYSTÉM OVĚŘOVÁN A ZKOUŠEN.

  https://books.google.cz/books?id=GSnNbFmnRRUC&pg=PA5&hl=cs&source=gbs_selected_pages&cad=2#v=onepage&q&f=false

 24. Svatopluk Beran říká:

  Jaké sankce USA a Tramp udělily Saudské Arábii za rozpuštění tureckého novináře v kyselině sírové, či Turecku za dosud neobjasnění vraždy novináře Andre Vltcheka?. Zatím co by se naši novináři neměli bát a měli veřejně zviditelňovat zásluhy Wikilíks o odhalování válečných zločinů a zločinů korporací, či nebojácně vystupovat proti IZRAELSKÉM APARTEIDU, třeba i prosazovat novináře Asándže na Nobelovu cenu míru, sedí si připosraně v kancelářích a paběrkují.

  V knize IMPERIUM LŽE, od posledně jmenovaného novináře českého původu, ale i v knize ZÁPADNÍ TERORISMUS, na které se vedle Andre Vltcheka podílel i Noam Chomsky, je možné se dočíst daleko více o skutečných praktikách západní korporátní novinařiny. PŘESNĚJI ŘEČENO DEZINFORMAČNÍCH A MANIPULUJÍCÍCH MEDIÁLNÍCH VEBŮ.

 25. Svatopluk Beran říká:

  Jak manipulativně se Petře v dnešním svém sloupku vyjadřuješ, je až neskutečné. Kdo z lidí kolem Babiše, kteří mu radí ohledně Koronaviru, není odborník? Jmenuj mi je prosím a jak mu poradili. Jak ty sám by jsi poznal odborníka, když i v těch nejremovovanějších zemích jsou desítky odborníků s rozdílnými pohledy na epiemiologii a imunologii z rozdílnými pohledy na dnešní situaci?

  NEMÁM JINÝ POHLED NEŽ ŽE JSI SE ,,PŘENESENĚ,, OPĚT ZAŘADIL DO SMEČKY HONÍCÍCH PSŮ. Nic proti tomu co děláš, je to tvoje věc. A jak víme, mnoho psů zajícova smrt a napsat článek a přidat tam pár manipulativních pohledů -rádoby pravd, tak to dělají dezinformační media a weby.

  Čekal jsem včera grilování Piráta Hřiba od ČT24 za VYZNAMENÁVANÁ PRASATA NA PRAŽSKÉM HRADĚ A NIC. TYPICKY DNEŠNÍMI NOVINÁŘI UTUTLÁNO.

  na jediné noviny které se k tomu vyjádřili, na které mě vyhledávač zavedl, byly Parlamentní listy, které pouze zveřejnily HŘIBOVO PŘESNÉ VYJÁDŘENÍ, které jasně hovořilo o tom co a koho HŘIB MYSLÍ. JINAK VŠUDE KLID PO PĚŠINĚ.

  ČESKÁ MEDIA JSOU JEN DALŠÍ STRANOU DEMOBLOKU,

 26. Svatopluk Beran říká:

  SvatoplukBeran napsal:
  Váš komentář čeká na schválení. Toto je náhled, váš komentář bude viditelný až po schválení.
  Pátek, 23. 10. 2020 (13:50)
  No a po prohlášení Prymuly jak vše probíhalo v noci ve středu je naprosto zřetelné jak čeští novináři (V TOMTO PŘÍPADĚ BULVÁRNÍHO LISTU) rozjedou mediální hon a česká NEZÁVISLÁ TELEVIZE to vše nastavuje a dává tomu glanc souhlasu české veřejnosti. Všimněme si jak ČT24 DÁLE redaktorem Kopejtkem a redaktorem Zachem UDRŽUJE DÁL OBČANY, ŽE PRYMULA NĚCO PORUŠIL. A sledujme jak hon o moc ve státě bude nadále od DEMOBLOKU bude pokračovat a k jakým až sáhnou metodám při manipulaci s lidmi.

 27. Daňový soumar říká:

  Setkání vládních činitelů na tajňačku v zavřené restauraci je asi stejné jako setkání Berbra na benzínce. Že jo Beran …. A on vlastně v žádné restauraci nebyl. Byl někde vzadu na dvorku. Tenhle národ je národ idiotů …… Do nekonečna si nechá srát na hlavu …. Proto je fotbal žumpa a proto je i politika žumpa … Tvoříme ji my demobijci 😀 :D.

 28. Svatopluk Beran říká:

  Zakopali snad u nás všichni své mozky? Vnucování nějaké představy už snad neprobíhá ani jak za socialismu za vedení komunistů, ale přímo jako při šíření a představy že existuje nějaký bůh, který všechno sleduje.

  Je cíleně omezený pohyb lidí aby se nestýkali a nešířili nebezpečný virus. Jsou určeny místa kde by se lidi neměli scházet, dejme tomu že by to byly i pneuservisy (což by bylo samozřejmě problematické jako zrušit tuto službu) a tři vysoce postavení státní zaměstnanci by si dali ve vestibulu některého pneuservisu na dvě hodiny schůzku? Znamená to snad že si tam přijeli z Ostravy a Prahy měnit pneumatiky? Jsou ti KAVÁRNÍCI, media a Demoblog vůbec normální. Uvědomujeme si vůbec všichni kam se až k vůli boji o moc pod PRAPOREM MEDIÍ dostáváme?

  Netuším proč se sešli právě tam. Snad pro to že tam stoprocentně nejsou odposlechy? A teď tvrdě fabuluju na podkladě toho o čem se tam prý bavili. Na severní Moravě má dojít k pilotnímu plošnému odběru vzorků Kovidu. Dále tam šlo o přítomnost američanů u nás. Májí snad americké milice tzv. Národní Garda (dobrovolní američtí občané, kteří jsou povoláváni, nebo trvale slouží ve Spojených Státech jako vojenské složky při potlačování demonstrací, studentských protestech či občanských nepokojích – něco jak u nás bývalé milice), tak mají snad být tito američtí milicionáři u nás nosným pilířem pro plošného odběru vzorků Kovidu?

 29. Svatopluk Beran říká:

  🙂 – konečně se mi podařilo udělat novým tabletem také smajlík.

 30. Svatopluk Beran říká:

  Teprve den po české mediální štvanici a destabilizace české veřejnosti českými médii, (zcela jednostranný totalitní pohled bez umožnění protipohledu), byl uveden pohled Vondráčka, (ANO), který byl podle mne jasně vysvětlující děj který proběhl ve středu v noci. ČT24 se stejně jako RUDÉ PRÁVO ZA SOCIALISMU ZAŠTIŤUJE HLASEM LIDU. JE TO HNUS DOOPRAVDY KE ZVRACENÍ.

  No a Vystrčil, který se opět pasuje do role chytrolína, si není zřejmě vůbec schopen uvědomit, že ministr zdravotnictví zde stále je a hodně dobrý. Nebo spíš se opět projevuje jeho skutečný vnitřek člena ODS, který za rozkrádaček a zlodějen pod vládou Klauze a ODS, jen tiše držel basu a teď se konečně může dostat jednoduchostí k moci.

  Dobře si všímejme k čemu je kdo za kovidové krize schopen.

 31. Svatopluk Beran říká:

  Dále můžeme sledovat v přímém přenosu ČT24, už jako LÍDRA DEMOBLOKU a jak nadhazuje to co už měla prezentovat včera přímo slovy – A NENÍ TO PŘÍLIŠ POVIKU PRO NIC – načež upozadění včerejší členy různých stran DEMOBLOKU a vede rozhovory s jinými odpovídajícími ve stylu – to přece premier – TEN ŘÍKAL ŽE JE TO KATASTROFA A MNĚNIL MINISTRA ANIŽ BY MĚL JINÉHO PŘIPRAVENÉHO. JASNĚ ŽE ZA VŠECHNO MŮŽE NESCHOPNÁ VLÁDA.

  Tady se čím dál tím víc ukazuje že se stát nedá řídit jako firma, TAKOVÉ SVINSTVO A PODLOST, KTERÝM ŘEŠÍ BOJ O MOC DNES PRAVICE A DNEŠNÍ DEMOBLOK ZA PLNÉ PODPORY MEDIÍ, ZŘEJMĚ V ŘÍZENÍ FIRMY NEXISTUJE. Myslím, že podle toho jak se Babiš v určité míře snažil nebýt jako politik stejný asociál jako při svém podnikání, tak raději pro svou volební popularitu přihrál něco s odvedených daní většinové části občanů než menšinové části. Tohle měl promyšlený, ale že v politickém boji ho opozice za nekonečné podpory medií bude drtit občani neobčani, tak to stoprocentně podcenil. 🙂

 32. Jan P říká:

  Je jedno, jestli Prymulu na setkání někdo vylákal a chytil ho do pasti, či zda měl nosit roušku až od rána.
  Je pouze jeho chyba, že chodí po nocích s mafiánem na schůzku. Porušil vlastní předpisy a doporučení a zejména dobré mravy. Neměl tam být a nese za to odpovědnost.
  Aby to nezapadlo. Ti, kteří se teď žertovně strefují do Prymulova selhání, se s podobnou intenzitou věnují Pekarové(TOP09) a jejím nápadům vyhazovat zaměstnance bez důvodu?

 33. Dvořák říká:

  Měli ti pánové říct,že jsou gayové a všichni by se jim museli omluvit,za vyrušení,když si domlouvali registrované partnerství.

  Jan P. – Do Pekarové bych se strašně rád trefil,nejlépe naloženou tatrou.

 34. Jan P říká:

  Dvořák, jasně.
  Pokud budou příští vládu sestavovat kreatury typu Pekarové, budeme na koronavirové období ještě vzpomínat s nostalgií.
  Všichni teď nadávají na Prymulu za to, že si v noci coural po hospodách. Přitom jeho jednání je plně v souladu s tím, na čem je založený současný systém, kde povinnosti platí výhradně pro ty, co mají hluboko do kapsy a nepatří mezi elitu. A tohle pozadí((zákulisní machinace a pochybný kšefty) by mě zajímalo rozhodně víc, než kde byl Prymula a co tam dělal. To už se asi nikdy nedozvíme…
  Byznys musí frčet, i kdyby tu byl mor.
  24.10.20|Euro: Firma Prymulovy dcery získala dotaci k výrobě dezinfekce, byla přitom ve ztrátě|Aktualně.cz

Zanechte komentář
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I