Blog Jihlavských listů

Miroslav Tomanec, Ing., MBA
129- Stavební inženýr, restauratér, vinárník a pivovarník na penzi. Dnes už jenom kavárník a bývalý koaliční zastupitel, aktivně se snažící ovlivňovat chod našeho krásného města.

Devět volebních přání.

Miroslav Tomanec, Ing., MBA | Čtvrtek, 7. 10. 2021 v 21:34

Jsem realista a tak zde jenom pár skromných přání. Budu spokojený, když aspoň pět, tedy větší polovina, vyjde.

1. Aby Zelení dosáhli na 1,5 % a tím pádem i na státní příspěvek a mohli dál vyvíjet činnost. I třeba přes tu jejich mizerii u nás na Vysočině si pořád myslím, že to je strana která je v dnešní době moc potřeba a že její doba ještě přijde.

2. Úplně opačně u Volného bloku. Bizár spojující „osobnosti“ typu exsocanka Volfová, hulvát a dezinformátor Volný, Dukova schovanka Lipovská, Bobo, potrhlá Čáková, by měl co nejdříve ze scény zmizet a ne se těšit ze stovky za každý hlas. Sestavu už jenom tak nějak výstižně doplňuje hlavní jejich tvář v našem městě, mladý komunistický exzastupitel.

3. Stejně tak to mám u Chcíplého psa. Po neúspěchu (pod 1,5%), který si přeji, by se měli rozpustit. Nemyslím si, že by něčemu prospělo mít tady nadále nějakou politickou sílu, která vše založila na boji proti pandemickým opatřením. Česko už za vás populisticky otevřel Bába, vždyť je přece před volbama, ne? Ale potěšilo mne, že na tohle nenaletěl nikdo z kolegů hospodských v našem městě.

4. Naopak u nahnědlého Trička SS bych si přál co nejvyšší výsledek do hranice 4,9 %. Tahle parta, co je tak hodná, že nám dává “ …právo žít“ plní totiž v současnosti velmi důležitou roli odebírání hlasů hlavnímu náckovi této země. Stejná ideologie, stejné cile, stejná hesla. Ale pevně doufám, že s překročením pětiprocentní hranice to neklapne a náš hloupý Honza z Vysočiny se nikam ani na entý pokus nedostane, protože takové zákonodárce bych opravdu nechtěl.

5. Podobně jako u Zelených mám za to, že strana jako sociální demokracie je potřeba. Ovšem nikoliv s těmi, co tam vládnou teď. Proto nyní šup do ozdravné kůry mimo parlament a vrátit se pouze tehdy, pokud dokážou najít schopné nové lidi namísto Hamáčka, Maláčové, Stropnického, Onderky, Haška… Myslím si že to už docela chápe i náš schopný exhejtman, co si ho tady postavili do čela a v kampani se proto ani moc neukazuje.

6. Komunisti by oproti tomu měli zmizet z parlamentu už navždy. Zbytečná relikvie. I u nás pomalu ale jistě vymírají.

7. V pozitivní, tedy max. 4,9% výsledek doufám i u fízlovské strany Bobyho Šlichty. Opravdu si nemyslím, že by bylo k něčemu dobré, aby po parlamentu chodili poslanci s hrozbou kolik toho ví na ostatní z policejní éry svého života. A tak nezbývá než doufat, že v takovéhoto mesiáše dost lidí už neuvěří. Po těch všech zkušenostech a planých řečech jiných už několikrát, jak zatočí s korupcí. Asi tak jako Babišova pravá ruka efko, že? Prostě jenom další, co se takto chtějí dostat k lizu. I zde je ale super, že z našeho města na kandidátku nikoho neulovili. Zato vedle v Kafkově a Schumpeterově Třešti budou mít asi silnou buňku.

8. Bohužel – xenofobů, homofobů a nácků je u nás pořád dost a tak zde si jenom přeji, aby dostali méně než minule a nahnědlé okamůry už dal nerostly. Přece jenom těch skalních tolik být nemůže a donekonečna se ty povídačky o té přímé demokracie komerčnímu náckovi věřit nedají. Ta hrozba téhle zvrácené ideologie tady ale pořád je a docela mně jde mráz po zádech vždycky když jedu přes ten Vojnův Městec.

9. Poslední a největší přání – aby demokratické koalice daly dohromady většinu a společně porazily estébáka. Toho, co se neštítí naprosto ničeho. Dokonce je schopen takových zvráceností, že kvůli svým podlým ekonomickým zájmům ubližuje i vlastnímu synovi. Jasně, bude to těžké vládnutí, zvláště v této složité době, ale pořád úplně všechno lepší než pod někým, kdo je ostudou civilizované Evropy a vidí se v Orbánovi. Jak si představuje tu demokracii, předvedl agent Bureš při „tvorbě“ SVÉ kandidátky u nás na Vysočině, když namísto schopného, mladého člověka, který si to odpracoval, nasadil v poslední chvíli do čela cizí leklou rybu, která neudělala nic a své další věrné dotlačil na kandidátku proti vůlí místních. A jeho poddané ovce zde – nic, jenom pokorně sklonily hlavu před velkým vůdcem. To i v té komunistické straně se chovají v tomto ohledu slušněji. Když místní řekli – Kovačíku dost, tak přes to v Praze nejel vlak. Naproti tomu čtyři z pěti lídrů koaličních stran u nás tady na Vysočině znám osobně a jsou to všechno slušní, pracovití a schopní lidé. A o té páté to slyším ze všech stran. A o to jde dnes nejvíce.

Tak srdce z kalhot a volit pro budoucnost! Co my seníci už…

40 komentářů k článku “Devět volebních přání.”

 1. blade říká:

  https://www.ifortuna.cz/sazeni/politika

 2. blade říká:

  Tipuji vítěze > https://f.aukro.cz/images/sk6944085969/730×548/20-kcs-1970-serie-l50-stav-0-55798678.jpeg

 3. blade říká:

  SPOLU i PirSTAN > tam bude hafo > https://t.cncenter.cz/ras-cz/12-origin-3649264.jpg?t=L2ZpdC1pbi85OTl4OTk5L2ZpbHRlcnM6cXVhbGl0eSg4NSk6bm9fdXBzY2FsZSgp&h=1XLNJKLiBtDFJXqJOb0hdw&e=2145916800&v=0

 4. Zdeněk Gryc říká:

  Devět volebních přání.
  Miroslav Tomanec, Ing., MBA | Čtvrtek, 7. 10. 2021 v 21:34

  Jsem realista a tak zde jenom pár skromných přání. Budu spokojený, když aspoň pět,
  tedy větší polovina, vyjde.

  1. Zdeněk Gryc říká:
  Středa, 6. 3. 2019 v 13:25
  Nejspíše nikam nepříjde,
  ale tato pozvánka
  člověka s „otevřeným hledím“
  se mu moc líbí:

  „Ale máte zajimavé názory. Přijďte někdy na kafe pokecat. Kavárna Salotto, každé pondělí 15 – 18. Vás i ostatní zdraví Miroslav Tomanec, zastupitel, Forum Jihlava.“
  ————————————————
  Přišel jenom Mgr. Vovsík.
  Žádal jsem, aby socha Matky z dítětem z Březinek byla umístěna do veřejného sadového prostoru,
  a publikoval i návrh na fotomontáži.
  Na ničem jsme se neshodli, ale podali si ruce.
  ————————————–
  Právě dnes ráno v poštovní schránce:

  BUDOU VOLBY!
  CO VY NA TO?

  Česká republika potřebuje změnu.
  Volby 8. a 9. října jsou jediná cesta,
  která ke změně vede.
  Ať už jsou vaše preference jakékoliv,
  tady si uděláte ve volbách jasno.

  8. a 9. října
  Budeme další 4 roky doplácet na kauzy
  a neschopnost současné vlády?

  Současná vláda mnohokrát ukázala, že se stará jen o své vlastní
  zájmy a na lidech jí nezáleží.
  Zasloužíme si vládu, která bude
  skutečně řešit problémy naší země.
  Žádná strana není ideální.
  Ale volba demokratických koalic
  je jedinou šancí na změnu

  Koalice Piráti a Starostové nebo Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09)
  jsou zatím jediná demokratická uskupení, která mohou získat dostatečný
  počet hlasů, aby se s jistotou dostaly do sněmovny.
  Volební systém mírně zvýhodňuje velké strany:
  hlas pro větší strany
  nebo koalice má větší váhu.
  Demokratické koalice mají šanci na jasné vítězství – díky němu
  mohou sestavit stabilní a silnou vládu.

  Koalice Piráti a Starostové a
  koalice Spolu se veřejně zavázaly ke krokům,
  které nasměrují naši zemi zpět mezi státy s kultivovanou
  demokracií (viz níže).
  8. a 9. října
  Koalice Piráti a Starostové a koalice Spolu
  (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) se veřejně zavázaly:

  Nedopustit, aby politici ovlivňovali veřejnoprávní média.
  Posílit nezávislost soudů, aby se každému měřilo
  stejným metrem.

  Odmítnout jakoukoliv vládní spolupráci s ANO,
  extremisty a komunisty.

  To jsou první kroky na cestě ke změně.
  Jak si vybrat,
  komu dát hlas
  Proč volit demokratické koalice?

 5. blade říká:

  Mým přáním je > aby i lidé, kteří ignorují jakékoliv volby k těmto volbám šli a nenechali za sebe rozhodovat druhé. V tom množství volebních lístků je z čeho vybírat > ne že ne. Kdo k volbám nejde > nahrává tak svému úhlavnímu politickému nepříteli.

  Přeji všem voličům šťastnou ruku 🙂

 6. Dvořák říká:

  Já bych si přál stroj času,vrátit se do konce roku 1989,aby se zabránilo zničení důležitých svazků a každému bylo naloženo podle jeho „zásluh“ a dnes,skoro 32 let po sametovém podvodu,bychom nemuseli poslouchat kecy zasloužilých činovníků o demokracii. Aspoň že se to letos obešlo bez násilí u stánků.
  ,

 7. Jan P říká:

  Pro příští volby doporučuju jednotnou kandidátku Menší zlo.

  Seberte někdo ty hlasy!
  https://nazory.aktualne.cz/komentare/islam-v-cr-nechceme-a-budoucnost-taky-ne-chmury-milenialky-n/r~2474b92a256611ecb91a0cc47ab5f122/

 8. Jan P říká:

  „Zápas o lepší, spravedlivější svět se nikdy nevedl v institucích, které konzervují stávající realitu.“
  http://casopisargument.cz/?p=38362

 9. blade říká:

  JDĚTE VOLIT !

  SUPERTAJNÁ VOLBA PRO IGNORANTY VOLEB > za plentou částečně povytáhněte z modré obálky volební lístky textem dolu > namátkou z nich jeden vyberte > ten hned bez pohledu na text dejte do volební světlé obálky > zbytek volebních lístků v modré obálce do modré obálky zasuňte zpět. Následně opustíte plentu > světlou obálku vhodíte do volební urny > modrou obálku pak dejte na pro ni určené sběrné místo volebního místa > následné opustíte volební místo > a máte supertajnou volbu za sebou 🙂

  https://www.lp-life.cz/sites/default/files/styles/article_photogallery_full/public/profimedia-0388004977.jpg?itok=O8dj5SYf

  JDĚTE VOLIT ! > Máte k tomu ještě necelé dvě hodiny.

 10. blade říká:

  Dopadlo to výborně >>> levice i Levice jsou konečně v tahu a prezident na tahu 🙂

 11. Berka říká:

  No…prezident je spíš jak po tahu…

 12. blade říká:

  Teď po revizi volebních programů to začne stylem > uhlíři, zvyšujeme ti daně > s tím ruku v ruce > přísnost na chudý lidi musí být > i kdyby na sůl neměli 🙂

 13. blade říká:

  STAN krásně zmasakroval Piráty kroužky a Babiš jejich dred ufouna dorazil v Ústeckém kraji 🙂

 14. Dvořák říká:

  Teď začne správná komedie. Uvidíme ten společný program a o koryta vůbec nepůjde. Obzvláště se těším,kolik let vydrží Fialovi a spol,že za to můžou komunisti a Babiš. A co budou dělat naše absolutně,ale opravdu absolutně nezávislá veřejnoprávní média a nebo takový Seznam.

 15. Dvořák říká:

  Jo a taky se těším na další jména z toho „překvapivého“ projektu Pandora. Snad už to bude mít paní novinářka připravený.

 16. Svatopluk Beran říká:

  Když se ve rvačce na pískovišti tři průměrní PRAVIČÁCI domluví na jednu PRAVICOVOU KAPACITU a podaří se jim urvart mu i za hlasitého hýkání medií, natrhnout aspoň knoflík – 0,7% hlasů a přitom odejít společně ve třech s lehce krvácejícími nosy – menší počet mandátů o jeden mandát ve sněmovně – k fandícím kamarádům za pískovištěm, kde jeden zjistil že jim dělal akorát užitečného idiota – TAK I TO JE BEZPOCHYBY VÍTĚZTVÍ – JSEM PŘESVĚDČEN ŽE JE TO ALE PYRHOVO VÍTĚZTVÍ. NO POČKEJ ME SI NA TU PRAVICOVOU ŘEZBU ELIT MEZI SEBOU, KTEROU PONESOU A BUDOU PLATIT TI MÉNĚ SCHOPNÍ. 🙂

 17. Svatopluk Beran říká:

  Když se ve rvačce na pískovišti tři průměrní PRAVIČÁCI domluví na jednu PRAVICOVOU KAPACITU a podaří se jim i za hlasitého hýkání medií, natrhnout aspoň knoflík – 0,7% hlasů

 18. Jan P říká:

  „Vůle lidu“ byla taková, že 35% občanů nepřišlo k volbám a rekordní milion voličských hlasů propadl.

  Poslední vláda ODS zplodila Babiše. Co zplodí tahle?
  ANO se rozpadne a parlamentní opozicí neoliberální pravicové vládě budou fašisté.
  Těším se, až se všechny problémy naší země teď hned vyřeší, když konečně odejde Babiš a Zeman. Přesně jak všichni slibovali.
  Nejlepší bude, až teď pravicová vláda začne dělat pořádnou pravicovou politiku v podobě školného, poplatků u lékaře nebo třeba rušení dotovaného jízdného a jediná opozice pro voliče bude SPD.

  SPOLU děkuje Pirátům za roli užitečného idiota

 19. blade říká:

  Pokud se nemýlím, tak zde nikoho z nadcházející parlamentní opozice nevidím, takže tu jeden tlučhuba opět lže, že.

  https://img.cncenter.cz/foto/nemci-sudety/Zml0LWluLzEwNTF4NjIxL2ZpbHRlcnM6cXVhbGl0eSg4NSkvaW1n/3475285.jpg?v=0&st=Be-yg3PKKPrrnxfv1a03Z_dG0YeI7JRwZcmZTyQ4_ME&ts=1600812000&e=0

  ://www.lidovky.cz/svet/budoucnost-ma-jen-ten-kdo-zna-svoji-minulost-za-co-ziskal-herman-cenu-od-sudetskych-nemcu.A210718_171133_ln_zahranici_lros

 20. Svatopluk Beran říká:

  Co by dělali? Zatím budou muset čekat a u toho budou spolu s NEZÁVISLÝMÍ MEDII brblat, jak je bude řídit Zeman z nemocnice stejně, jako to řídil několikrát z nemocnice na hranici smrti Havel. Pak začnou zvedat daně a odbrzdí dluhovou brzdu v zájmu všech občanů POHROBCI KLAUSOVI. Vždyť jsme všichni sousedi a kamarádi. 🙂

 21. blade říká:

  Nejen socky, ale i úředníčci, hlavně ti pod MPSV, se mají nač těšit 🙂

  https://www.top09.cz/co-delame/medialni-vystupy/adamova-chceme-zaruceny-duchod-okolo-13-tisic-29033.html

 22. Dvořák říká:

  Nechápu co si Jan P. zase vymýšlí o Pirátech. Kdyby nehltal nesmyslný weby a občas koukl třeba na tv,věděl by,že tahle sebranka nikdy spolupracovat s ODS nechtěla a představa,že by jako se stanistama ovládli sami politickou scénu je víc než úsměvná. Idioti možná,ale užiteční? Jinak se mi hrozně líbí,jak Jan P. sám používá to,co mu u druhých vadí. Prý fašismus. No zoufalým lidem zbývají zoufalé kecy.

 23. Jan P říká:

  Dvořák, a vy jste někdy něco chápal ?

  Ale tomuhle rozumět jistě budete.
  „Neomarxistická vláda se zabývá zelenými nesmysly, místo aby si došlápla na dávky nepřizpůsobivých!“
  Takto bude vypadat příští 4 roky ukázková rétorika z opozičních sněmovních lavic.

 24. blade říká:

  V dalším roce si to zopáknem > https://d39-a.sdn.cz/d_39/c_img_G_N/OjJQJ.jpeg?fl=cro,0,93,1800,1012%7Cres,1200,,1%7Cwebp,75

  Cítím nutnou změnu 🙂

 25. Svatopluk Beran říká:

  No ta ,,ADAMITKA,, nemá chybu. ZARUČENÝ DŮCHOD 13 tisíc. V PLÁNOVANÉM HOSPODÁŘSTVÍ CENTRÁLNÍCH BANK, kdy plánují 2% inflaci, je to za 10 let, nevím jestli jste jsem to správně počítal, dochází k devalvaci měny, tedy prostředků směny pro nákup – jídla – nájmu – hajzlu papíru – atd. – 23%. UŽ JE TO TADY, UŽ JE TO TADY, UŽ JE TO TADY konečně ZMĚNA. Vždy jsme přeci všichni sousedi a kamarádi. 🙂

 26. Svatopluk Beran říká:

  Je veselé sledovat jak veškeré česká media v jednom šiku se SPOLU a PIRÁTOSTANEM masírují občany, že se děje něco v rozporu s ústavou. 🙂 Je veselé sledovat jak ČT po převratu brojila proti fabulacím o nastupující DEMOKRACII a nyní jsou její SAMOZŘEJMOU částí NASTAVOVÁNÍ zpráv a rozhovorů s nastupujícími vládními stranami postaveny převážně na FABULACÍCH. Myslím že zakladatel PR pan Barnyes se svým zdatným žákem GEBLSEM, by v předváděném tlaku na myšlení občanů a vytvoření toho správného a jediného názoru na probíhající situaci, měli radost. 🙂

 27. Dvořák říká:

  K úplnému převzetí moci chybí ještě ovládnutí prezidentského úřadu. Blběna Němcová už se na to třese. Jedno teplý křeslo už jí kdysi uniklo,tak teď cítí šanci. Zkrachovalá knihkupkyně s maturitou a zlodějka rohlíků. To se bude při představování krásně vyjímat 😁. Mimochodem,nevíte někdo,jestli to pečivo už zaplatila? Jo a co slezina modré party u jihlavského Janouška Zdeňka K. v jeho školícím středisku? Jistě se pan šéfredaktor už těší na starou partu těch nejpoctivějších.

 28. VladimírV říká:

  Sváťo,

  Kdo chce kam, pomozme mu tam.
  Na rozdíl od minulých voleb, kdy nebylo nic jasné, dnes je to ložené. A tak je třeba projevit co nejdříve svoji mediální loajalitu, protože to je cesta, jak získat přízeň mocných, potažmo krajíc ze státního rozpočtu. Jako první by měli vystřízlivět politici vítězných seskupení. Napravovat společnost tím, že nám budou do nekonečna vykládat, co všechno zavinila Babišova vláda, tím národ nenakrmí. Noví vládci budou potřebovat přísun peněz do státní pokladny, kde drahota a utahování opasků po době blahobytu vzedme širokou nevoli. Bohužel nepodpořenou politickou silou, která zůstane v opozici. Nastane pravý opak toho, co proklamuje pan Fiala, žádné uklidnění vztahů ve společnosti. Shrnuto, nemáme se na co těšit. Momentálně mne uklidňuje lety zažitá praxe. Totiž, že nastupující vládní garnituře bude trvat minimálně 1 rok než se rozkouká a začne cupovat státní finance, jak jinak než pro „blaho společnosti“. Je nepochybné, že má po těch osmi letech v opozici pořádný hlad.

  A tak si tady žijeme.

 29. blade říká:

  https://najdise.cz/najdise-images/jmena-svatky/svatek-11-10-andrej.png

  ://st.depositphotos.com/1001911/2664/v/600/depositphotos_26646855-stock-illustration-emoticon-with-clown-nose.jpg

  🙂 🙂 🙂

 30. blade říká:

  https://najdise.cz/najdise-images/jmena-svatky/svatek-11-10-andrej.png

  ://st.depositphotos.com/1001911/2664/v/600/depositphotos_26646855-stock-illustration-emoticon-with-clown-nose.jpg

  🙂 🙂 🙂

 31. blade říká:

  Dne nějaký šotek vkládání, no.

  https://www.vsenavareni.cz/upload/img/1/00000f674a/smi01.jpg

 32. blade říká:

  O obsáhlém příspěvku z fejsu (viz. odkaz) se hovoří i ve včerejším „Čau lidi“

  https://www.facebook.com/david.martinek1/posts/10225771989027251?hc_location=ufi

 33. blade říká:

  Ó jé > https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/prvni-nastrel-vznikajici-vlady-kdo-povede-zdravotnictvi-a-kdo-finance-177510

  Vše v podobě hlášky > „Pane vachmajstr – vy jste hlava!“ > od Bendy počínaje 🙂

 34. Dvořák říká:

  Volební výsledek Levice 639 hlasů. Tak snad přišli k volbám všichni členové.

 35. Svatopluk Beran říká:

  Opět se musím jenom lehce usmívat, KRÁSNĚ PLATÍ POLISTOPADOVÉ PRAVICOVÉ HESLO NA TY, KTEŘÍ TO TU NEUMĚLY ROZKRÁDAT PODLE ODS A TO, ŽE SE ÚSPĚCH NEODPOUŠTÍ. POHROBCI KLAUSOVA NASTAVENÍ MAFIÁNSKÉ ODS SI TO DNES ROZDÁVAJÍ S JEDNÍM Z NEJŮSPĚŠNĚJŠÍCH TUNELÁŘŮ POISTOPADOVÉ ÉRY, VLASTNĚ SE SNŽÍ VYLÍT CÍLENĚ VANIČKU I SE SVÝM NEPOSLUŠNÝM DÍTĚTEM A JEŠTĚ TO DÍTĚ ZAHRABAT DO ZEMĚ. LIDI JSOU HOLD LIDI JAK ŘÍKAL PAN WERICH, PAN SENÁTOR VYSTRČIL ČI MIRKA NĚMCOVÁ, KDYŽ BUDU MLUVIT JEN ZA NAŠÍ OBLAST, SI TY SVÉ KLAUNOVSKÉ ROLE PROSTĚ NEODPUSTÍ A JEJICH VLASTNÍ PAMĚŤ JIM NIC NEŘÍKÁ. V DEMOKRATICKÝCH ZEMÍCH EVROPY JIŽ TITO LIDÉ, KTEŘÍ ODVEDLI TU PRVOTNÍ ŠPÍNU OKAMŽITĚ ODCHÁZEJÍ, TADY JE TO ALE TROCHU JINAK. 🙂

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-v-opozici-uvolni-dotace-pro-agrofert-jako-prezident-by-unikl-stihani-177534#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=9lpcDtSFehS-202110120549&dop_id=177534&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 36. Svatopluk Beran říká:

  Pokud to psal Pirát, tak klobouk dolů. Takoví členové by měli být většinovým základem ve všech stranách, ale skutečnost lidská je i v DEMOKRACII TOTÁLNĚ JINÁ.

  https://blisty.cz/art/105449-vitezstvi-jako-pohreb.html

 37. Svatopluk Beran říká:

  Jo, jo Láďo asi tak nějak jak říkáš A TAK SI TU ŽIJEM.

  Tohle není odemne, ale dokresluje to podle mne tvůj pohled, jestli jsem tě správně pochopil.

  Odska si do rolí ministrů dává zcela profláknuté politiky, kteří dobu kmotrů dobře znají a nijak se z ní nepoučili. aby pán možná budoucí premiér Fiala nevyletěl jako fialový blesk a na rozloučenou mu kmotři a oligarchové pěkně poděkovali za snahu a píli, s kterou je dotáhl zpět.

 38. Jan P říká:

  Je mi ho líto, že v letošních volbách vsadil na Levici a ono nic:-)
  Tohle volební období bude o tom, kdo dřív pochopí, že je jediný místo kam růst je na levici/Levice, Budoucnost, Idealisté a kdo bude hegemonem levice a že je to jediná naděje jak zastavit neustálý nárůst fašizující pravice. Babišovi, kapitalistovi, navzdory pravicové propagandě, levicovost nikdo neuvěří.

  Dvořák říká:
  Pondělí, 11. 10. 2021 v 21:03

 39. Miroslav Tomanec, Ing., MBA říká:

  Skvělý výsledek. Osm přání z devíti naplněno !

 40. blade říká:

  Odchod Pirátů do opozice?
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/odchod-piratu-do-opozice-podle-dohody-by-do-vlady-nesmel-ani-stan-178556

  —————————————————————————————

  Tento příspěvek jednoho Nováka pod článkem je velice výstižný:

  Jo Bartoši nepřipadáš si jako skutečný užitečný idiot ? Já tu tvoji stranu sice povazuji za ultralevicovou bolševickou sešlost, ale to jak jste skočili na špek všem těm politickým šíbrům je k popukání. Měli jste děsnou srandu jak jste vytrolli Babiše a přitom Rakušan s Pekarovou a Fialou naprosto luxusně vytrollili vás :o) Vážně jsi Bartoši věřil tomu, že se ODS a spol může spojit s ultralevicí ? Fiala je slizkej až to z něj kape, Rakušan je přímo etalon touhy po moci a Pekarová je zavilá jako soudružka v 50 . letech. Dokonce mě připomíná tu ukrajinku Tymošenkovou co ji vyvezli na vozíčku z vězení, ona vstala jako v Lurdách a pak chtěla na Rusáka házet atomovku. A opravdu ti za této situace přijde Babiš jako podrazák ? Pokud jsi alespoň kousek chlap, tak jděte do opozice. A uvidíš jak se vytříbí charaktery. Jak tě kamarád Rakušan podpoří :o)

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I