Blog Jihlavských listů

Miloš Vystrčil
24- Narozen v roce 1960 v Dačicích, od narození žije v Telči. Na podzim roku 2010 zvolen senátorem obvodu 52 - Jihlava. Od roku 2020 je předsedou českého Senátu. www.vystrcil.cz

Hrdinové na vodítku

Miloš Vystrčil | Středa, 29. 12. 2021 v 8:48

Vánoční svátky jsme si letos v Telči i díky návštěvě našich vnoučat užili. Kromě Štědrého dne a rozbalování dárků jsou společným velkým zážitkem pravidelné procházky s našimi pejsky. Pravidelně před začátkem venčení probíhá debata o tom, kdo kterého psa a s jakou barvou vodítka povede a zda máme připraveno dostatek sběrných pytlíků.

Když se nám vše podaří zorganizovat a společně konečně na procházku se psy vyrazíme, je potřeba, abychom byli všichni dostatečně ostražití, a včas jsme při setkání s jinými psími kamarády a hlavně psími nekamarády zkracovali vodítko.

Naši pejsci, zejména jeden z nich, kterého nazýváme Šaro, nejsou příliš vycvičení, a přestože jsou nevelkého vzrůstu, mají tendenci po ostatních i větších psech troufale poštěkávat a své vodítko napínat a zkoušet, zda vodítko jejich pán dostatečně pevně drží.

No, a protože jedna z našich vnuček letos úplně pozorná při držení vodítka nebyla, tak se stalo, že Šaro při jednom takovém napínání vodítka a štěkání na cizího velkého psa z ruky naší vnučky vodítko vytrhl a my jsme jenom se strachem čekali, jak vše dopadne. Chvíli velkých obav a až panického strachu o osud našeho Šara však velmi brzy vystřídal úsměv a pobavení. Jakmile totiž náš Šaro zjistil, že již není pevně držen a že vodítko povolilo, přestal téměř okamžitě zuřivě štěkat a chovat se útočně. Naopak zmlkl a dal se na ústup nebo lépe spíše útěk nazpět ke svým, tedy k nám a dožadoval se naší ochrany. Je asi tedy jasné, že ani s opětovným uchopením jeho vodítka nebyl tudíž vůbec žádný problém.

Naše osmiletá vnučka k našemu pobavení glosovala celou příhodu velmi přiléhavými slovy, že náš Šaro je vlastně takovým „hrdinou na vodítku“. To znamená, že Šaro často i bezdůvodně poštěkává nebo dělá hrdinu a troufá si na silnější jenom tehdy, když moc dobře ví, že ke skutečnému střetu a měření sil nemůže dojít, protože mu v tom jeho pán, tedy vnější okolnosti určitě zabrání.

Od té chvíle označení „hrdina na vodítku“ u nás v rodině zdomácnělo a my je v různých chvílích a při různých příležitostech používáme. Myslím totiž, že většina z nás také má občas tendenci se pasovat do role toho „hrdiny na vodítku“. To znamená, že někdy troufale poštěkáváme, kritizujeme nebo se vymezujeme s vědomím, že nám určitě nehrozí, že bychom sami byli někdy nuceni dotčené věci skutečně sami řešit nebo jít nedej bože do nějaké přímé konfrontace. Takové chování je asi do jisté míry zejména v ně-kterých případech přirozené, avšak asi ne příliš chvályhodné.

I proto si dovolím skončit konstatováním, že snažit se být více „hrdinou bez vodítka“ než „hrdinou na vodítku“ může být docela pěkné novoroční předsevzetí. Zdravý a dobrý rok 2022 všem!

34 komentářů k článku “Hrdinové na vodítku”

 1. Jan P říká:

  Je šéf Senátu PČR Miloš Vystrčil „hrdinou bez vodítka“ než „hrdinou na vodítku“ ?
  Asi takhle nějak: Kritizovat porušování lidských práv v Číně a přitom nekriticky podporovat USA a Izrael je vrchol pokrytectví.
  Taky mě zaráží, že z českých politiků, kteří se mnohdy velmi bijí za novináře a opoziční aktivisty v Rusku a Bělorusku, tak všichni mlčí v případě Juliana Assange.

 2. blade říká:

  Speciálně pro Vystrčila – https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/udobrete-se-s-cinou-jinak-u-vas-zavreme-fabriky-tlaci-nemci-na-litvu-40382147

 3. blade říká:

  Ještě jednou > speciálně pro Vystrčila – https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/litva-cina-nemecko-komora-tchaj-wan-obchod.A211226_105403_zahranicni_jhr

 4. blade říká:

  ‚Dám vám 100 000 złoty (21 618 EUR), ale vy mi výměnou dáte 1 milion.“

  https://rmx.news/poland/leader-of-polands-ruling-conservative-party-declares-eu-treaties-are-dead/

 5. VladimírV říká:

  Pro pana Vystrčila,

  Dobrý den pane Vystrčile,

  tolik poněkud skryté sebereflexe jsem od Vás nečekal. Ano, několikrát jste potvrdil, že jste oním hrdinou na vodítku. Pokud toužíte po tom, abyste se zbavil onoho vodítka těch, kterým je osud této republiky, země, kterou reprezentujete, ukradený, budu Vám držet palce. Nebudete to mít lehké, jste svými činy až příliš „zaháčkovaný“ a ke všemu se u Vás projevuje známý napoleonský komplex.

  Vždy jsem měl snahu fandit krajanům, kteří něčeho významného dosáhli. Rád bych Vám tedy někdy odpustil i Vaše dosavadní chování.

  Mějte klidný rok 2022.

  Zdraví Vás Vladimír Havlíček
  29.12.2021

 6. Dvořák říká:

  Pan Vystrčil je samozřejmě na vodítku a dobře vycvičený. Je mi ale záhadou, že člověk, který chce vychovávat občany a vést stát,nedokáže vychovat jednoho vořecha.

 7. Svatopluk Beran říká:

  No, já si myslím že pan Vystrčil nemohl PĚTIKOALICI lépe vystihnout. Dokud nevládli – byli na vodítku – tak s tím svým štěkotem na sebe upozorňovali kde koho. Jakmile se pěti štěkajícím ratlíků podařilo uvolnit z vodítka tak teprve zjistili, že nejsou ani ratlíci, obyčejní malí ratlíčci. Dvě fenky se dokonce ani neoddělily a vzdaly to raději hned, ostatní teprve zjišťují, že na šňůře při štěkání vypadali víc jako psi.

 8. Svatopluk Beran říká:

  že nejsou ani ratlíci, ale obyčejní malí ratlíčci.

 9. blade říká:

  Ratlíci > na vodítku i bez vodítka > bacha na Fauciho:

  Anthony Fauci vědomě zamlčoval fakta o výzkumu ve Wu-chanu. Nový dokument usvědčuje hlavního poradce Bílého domu a odhodlaného bojovníka proti covidu z toho, že lhal, tvrdí kritici. Doktor Fauci totiž dlouho popíral, že by se Američané podíleli na výzkumu zvířecích koronavirů ve Wu-chanu. Navíc se potvrzuje, že se výzkum zabýval i cílenými mutacemi vedoucími ke zvýšení nakažlivosti viru. Což je ve Spojených státech zakázané.

  Zamlčování nebo rovnou lhaní. Důkazy o americké účasti na financování wuchanského průzkumu unikly ze zprávy, kterou Národní institut pro zdraví adresoval americkému Kongresu. Přitom Fauci to vždy popíral. I před senátním výborem, který ho vyšetřoval.

  „Doktore Fauci, jak obhájíte to, že americký Státní institut pro zdraví finančně přispíval laboratoři ve Wu-chanu?“ ptal se na květnovém jednání lékař a senátor Rand Paul. „Senátore, ukrutně se mýlíte. Není to pravda. Nepodporujeme žádný funkční výzkum virů ve Wu-chanu,“ odmítl tehdy poradce Bílého domu.

  Zpráva také uvádí, že jedním z cílů výzkumu bylo zjistit možnosti přenosu netopýřích virů na lidi a zkoumat řízené mutace, které by zvýšily jeho nakažlivost. Což se skutečně u laboratorních myší ve Wu-chanu podařilo.

  Kritici ale volají po Fauciho okamžitém vyhazovu. „Měl by okamžitě jít. Podle toho dopisu jednoznačně funkční výzkum ve Wu-chanu probíhal. A opravdu tam vytvořili virus, který původně v přírodě neexistoval a který je extrémně nebezpečný,“ prohlásil Paul.

  „Collins a Fauci lhali Kongresu, médiím i veřejnosti. Vědomě a bezostyšně,“ nebere si servítky profesor chemie a biologie z Rutgersovy univerzity. Podle něj Národní institut pro zdraví svým jednáním porušil federální strategii pro ochranu americké národní bezpečnosti a veřejného zdraví.

  A aby toho nebylo málo, je tu aféra „beaglegate“. Ochránci zvířat Fauciho viní z toho, že jeho institut financoval výzkum v Tunisku, při kterém byla krutě týrána štěňata bíglů. Při hledání léků proti parazitům prý nechali psy přikurtované v klecích v podstatě zaživa sežrat nakaženými písečnými mouchami.

  https://cnn.iprima.cz/fauci-lhal-o-vyzkumu-koronaviru-ve-wu-chanu-kritice-celi-i-kvuli-krutym-pokusum-na-psech-36570

 10. Zdeněk Gryc říká:

  „To znamená, že Blade často i bezdůvodně poštěkává nebo dělá hrdinu
  a troufá si na silnější,

  KTEŘÍ STOJÍ ZA SVÝM NÁZOREM PODPISEM, JAKO AUTOR BLOGU

  jenom tehdy, když moc dobře ví, že ke skutečnému střetu a měření sil nemůže dojít,
  protože mu v tom jeho psyché

  ZBABĚLÉHO ANONYMA,

  tedy vnější okolnosti určitě zabrání.“

 11. blade říká:

  TO JE CELÝ RATLÍK GRYC > POŠTĚKÁVAT NA SILNĚJŠÍ PRAVDU > TENTOKRÁT NA TU Z ODKAZŮ.

  VSTŘEBAT TAKOVOU PRAVDU JE PRO NĚJ NEPŘEKONATELNÝ PROBLÉM, NEBOŤ MU V TOM BRÁNÍ JEHO SOUDRUŽSKÁ PSYCHÉ A PODPISOVÁ MÁNIE ALA ZAHRÁDKÁŘI KERSKA.

  PŘÍŠTÍ ROK ZDE RATLÍK GRYC BUDE MUSET POŠTĚKÁVAT NA JINÉ, NEBOŤ BLADE ZDE JIŽ NEBUDE. JDE TZV. ZA LEPŠÍM.

  TAKŽE >>> https://www.funimada.com/assets/images/cards/big/ny-184.gif

 12. Zdeněk Gryc říká:

  NEBOŤ BLADE ZDE JIŽ NEBUDE. JDE TZV. ZA LEPŠÍM.

  Za kámoškou, služkou v USA ?

 13. blade říká:

  Zpátečnický Gryci, ta již dávno dostudovala UK a prosperuje ve svém oboru v rámci EU.

  https://thumbs.dreamstime.com/z/sbohem-czech-word-goodbye-handwritten-white-background-171056887.jpg

 14. Zdeněk Gryc říká:

  BLADE ZDE JIŽ NEBUDE. JDE TZV. ZA LEPŠÍM.
  —————————————————–
  KDEPAK JE TO “ TZV. LEPŠÍ“ ?

  Tedy do Putinových kolonií,
  nebo západní demokracie ?

 15. Svatopluk Beran říká:

  My chceme dřít energetickou bídu v západní demokracii. 🙂 , vždyť přeci jinde po celém světě se žije v Putinových koloniích. No to by blbec nevymyslel.

 16. blade říká:

  Gryc > odpovědi na hloupé a zbytečné otázky > speciální sazba 2022 ,- Kč

  https://c.tenor.com/klYQXqM-d0AAAAAC/shimla-manali.gif

 17. Zdeněk Gryc říká:

  blade říká:
  BLADE ZDE JIŽ NEBUDE. JDE TZV. ZA LEPŠÍM.
  —————————————————–
  KDEPAK JE TO “ TZV. LEPŠÍ“ ?

  Tedy do Putinových kolonií,
  nebo západní demokracie ?

  ——————–
  Sobota, 24. 8. 2019 v 11:14
  Tady je nějaký G-bloger opravdu tu du dum dum
  Při odvodu na vojnu jsem na dotaz kam chci jít, jsem řekl k Pohraniční stráži, protože k nějakým bigošům se mi nechtělo. Koukli do nějakých papírů, řekli maturitu má a po základním výcviku ve Volarech a Zadním Chodově jsem se jako veldr. objevil v tzv. prvním sledu na pohraniční rotě Černé jezero, prapor byl v Železné Rudě a brigáda v Sušicích.

  Tak, že v kostce za komunistů pro mne hovno zle.

  Nyní taktéž a nemám potřebu se nikde stranicky či jinak politicky angažovat
  Toliko k Rudým buňkám architekte!
  ——————————————–

  blade už jednou za lepším byl,že ?

  „Tak, že v kostce za komunistů pro mne hovno zle.“

  problém byl, že všichni neměli maturitu,
  takže některé nevzali k PS-ákům !

 18. blade říká:

  Gryc > odpovědi na hloupé a zbytečné otázky > speciální sazba 2022 ,- Kč

  https://c.tenor.com/klYQXqM-d0AAAAAC/shimla-manali.gif

 19. Zdeněk Gryc říká:

  VladimírV říká:
  Středa, 29. 12. 2021 v 15:44

  Mějte klidný rok 2022.

  Zdraví Vás Vladimír Havlíček
  29.12.2021

  „a ke všemu se u Vás projevuje známý napoleonský komplex.“

  TUHLE PODPÁSOVKKU JSTE SI OPRAVDU MOHL ODPUSTIT.

  „Rád bych Vám tedy někdy odpustil i Vaše dosavadní chování.“

  JE OTÁZKA, JESTLI SE SE SVÝM

  ODPUSTKEM

  NEPŘECEŇUJETE

 20. blade říká:

  Legrace dnes povolena > Březinky > dnešní speciální půlnoční nick GRYC číslo 🙂
  https://www.ohmygoodness.com/reserved/cards/200411140641150.hcbdflasher.gif

  Mějte klídek v tom příštím roce !

 21. Zdeněk Gryc říká:

  blade

  za

  „LEPŠÍM“
  —————
  DŘÍVE :

  1. blade říká:
  Sobota, 24. 8. 2019 v 20:59
  Architekte myšleno elita z pohledu zázemí, zásobování, výstroje, vybavení a pomůcek při službě,
  zkrátka tehdy bylo jednoznačně
  ——-
  lepší
  ——
  prožít léta vojny u PS
  než někde zavřený v kasínu u bigošů tehdejší ČSLA. Navíc 1. rota PS Černé jezero byla ukázková rota tehdejší HSPSOSHČSSR, kam jezdili na prohlídku a návštěvu tehdejší různí papaláši režimu.
  ————————-
  NYNÍ :

  blade říká:
  Čtvrtek, 30. 12. 2021 v 10:31

  NEBOŤ BLADE ZDE JIŽ NEBUDE.

  JDE TZV. ZA LEPŠÍM.
  ————————

  LEPŠÍ

  je také psát ANONYMNĚ, že ?

 22. blade říká:

  Gryc alias zahrádkáři Kerska > budiž Vám za všechny ty zdejší podepsané nesmysly odpuštěno 🙂

 23. VladimírV říká:

  Milý pane Gryci,

  je konec roku, tak by se mělo účtovat. Což taky činím. Jako občan, tedy bytost, která je členem občanské společnosti, mám právo vyjádřit svůj názor a postoj k těm, kteří se stali jejími kapitány.

  Pro vyváženost k počinům pana Vystrčila. Omyl, není to žádná podpásovka, ale pokus o pochopení a porozumění jeho chování.
  Jinak řečeno, nechci přisvědčit na variantu, že by on, tedy ten, kdo adoroval svého času svého šéfa VK, chtěl kopírovat prezidenta VH (viz jeho počínání na Thajwanu) nebo dokonce diagnostikovat zdravotní stav současného prezidenta, vše činil v pominutí mysli. Tedy, jakkoliv se snaží chovat coby slušný politik, toto asi nebylo to nejlepší z jeho repertoáru.

  Mějte klidný rok 2022
  Zdraví Vás Vladimír Havlíček
  31.12.2021

 24. Zdeněk Gryc říká:

  JE OTÁZKA, JESTLI SE SE SVÝM

  ODPUSTKEM

  veldr. PS-áka

  NEPŘECEŇUJETE

  ———————–

  VESELÉ

  „bububu“

  A ŠŤASTNÉ

  „cvaknout závěrem“

  V NOVÉM ROCE

  2022

  ————————————–
  1. blade říká:
  Sobota, 24. 8. 2019 v 14:06
  S. architekt nemá o službě na čáře ani páru,
  zřejmě má i modrou knížku nebo takový nemehla ke zbrani raději ani nepustili
  Potkat na čáře architekta,
  tak stačí v těch lesích tam na něj udělat bububu či cvaknout závěrem,
  tak se na místě zesere strachy :-).
  Vy kubo z jihlavských Nemanic

 25. blade říká:

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR-goIVmWmsgeoBUSkUz24NHdoIdt290Pad6vv2rr5fr4KBYBukhgRjYRkD0dcdkzvuZig&usqp=CAU

 26. Zdeněk Gryc říká:

  SE SLUŠNOSTÍ U vel.dr. PS-áka
  ANONYMYNA JL

  DALEKO NEDOJDEŠ

  ——————————-

  jeho psaní,

  je tzv. „LIDOVÁ SLOVESNOST“

  převzato:

  1. blade říká:
  Úterý, 2. 11. 2021 v 11:59
  Bohužel po dobrém to nejde > hele ty starej vole z Březinek či bůhví odkud > mel si co chceš, stejně to nikdo nečte a nikoho to nezajímá > ADMIN JL BY MĚL KONEČNĚ ZAKROČIT, NEBOŤ TU AKORÁT ZASÍRÁŠ A ZNEPŘEHLEDŇUJEŠ BLOGY DRUHÝCH. Takže nick Gryc > https://pngset.com/images/wtf-memes-best-collection-of-funny-wtf-pictures-meme-happy-birthday-flip-off-stencil-face-person-human-transparent-png-1611981.png
  Ještě doplním > nick Gryc nedělaj tu ze sebe idiota > nevytrhávaj z kontextu té mé lidové slovesnosti (vyprávění jiných-já to nezažil) co se ti zrovna hodí. Chybí jim tam pasáž o poslechu Hlasu Ameriky, o poslechu Svobodné Evropy, o poslechu Radia Luxembourg > ale také, na rozdíl od SVAZÁKA a SOUDRUHA nick Gryce, pasáž o odmítnutí vstupu do SSM.
  Takže SOUDRUHU a RUDÝCH POUHÝ SLOUHO nick Gryc > vyliž si prdel !

 27. VladimírV říká:

  Vážený pane Vystrčile, potažmo milý pane Gryci,

  pro vyváženost. Váš novoroční projev na mne učinil dojem upřímné snahy i smířlivost. Pokud jde o pasáž týkající se zdraví prezidenta, bude Vám to zřejmě ještě dlouho trvat, než tento Váš lapsus opustí Vaše svědomí. Zkouším uvěřit i Vašemu uznání a chvále kroků pana Babiše při předávání funkce. Ovšem, nabízí se i varianta – rozděl a panuj, která by nakonec oslabila jak pozici prezidenta, tak i Babišovu.

  A teď k Vám pane Gryci. Z poslechu projevu pana Vystrčila nelze mít nic jiného než dobrý dojem. Ale to co člověk míní, život mění. I projevy pana VH byly nadějné a lidé jim dokonce věřili ve větší míře. Realita, která přijde, bude právě onen klíč k tomu, jak posuzovat člověka, zda tedy pan Vystrčil není na vodítku.

  Zatněte tedy pěsti a držte panu Vystrčilovi palce.

  A šup do nového roku,
  Zdraví Vás Vladimír Havlíček
  1.1.2022

 28. Svatopluk Beran říká:

  Rád bych navázal na chování pana Vystrčila z vlastní zkušenosti. Pan Vystrčil je velice chytrý člověk, který si umí uvědomit a i uhnout, když je potřeba dosáhnout nějakého pravicového cíle, který si předsevzal nebo který jej vnitřně ovládá. Takže jeho výstupové chování před občany není tím, co si doopravdy myslí a coby a jak by chtěl dělat. TO SE DOSTATEČNĚ UKÁZALO V JEHO POLITICKÉ REAKCI S POMPEEM, NEBO SENÁTOREM VALENTOU. Všimněme si, že pokaždé když provede něco záporného, tak tak v pozadí za ním je hlavním donátorem, našeptávačem a vlastně organizátorem toho všeho ve skutečnosti. senátor Růžička.

  Takže pan Vystrčil má určité schopnosti a dnes i postavení, kterými může být pro společnost prospěšný a užitečný. Ovšem nesmí se mu umožnit, aby si dělal co chce. Pokud bude držen od občanů pod tlakem, bude cítit potřebu vypadat navenek čistý, bez své skutečné vnitřní potřeby sobeckého pravicového jedince a tím se dá využít jeho postavení k potřebám občanů. – Toď jenom můj pohled –

 29. Jan P říká:

  Tohle sjednocování „rozdělené “ společnosti, o které se snaží šéf Senátu Vystrčil má jednu vadu na “kráse”.
  Přesně to vystihl novinář a komentátor Patrik Eichler…
  Sjednocovat pod jedním výkladem a na širokém jako kdyby společném jmenovateli je cesta k dominanci, ne ke sjednocení. Jinak řečeno, Vystrčil odmítá existenci rozdílných zájmů lidí ve společnosti a bere tím politice legitimitu. Odpověď na dnešní společenskou krizi: pracovat s roztříštěnou společností a umožňovat dialog, ne její unifikace.

 30. Svatopluk Beran říká:

  Cesta ODS do budoucnosti stejná jak před třiceti lety za Klauze při jeho nastartování rozkradení, vykradení a znehodnocení všeho co bylo funkční i pro kapitalismus.

  Vláda zruší elektronickou evidenci tržeb, potvrdil premiér Petr Fiala.

  Jinými slovy – vláda se rozhodla podporovat neodvádění daní. To, že si všichni v uplynulých vlnách EET pořídili přístroje a že ten systém plně funguje se neřeší. HLAVNÍ JE, ŽE SE ZRUŠÍ VŠE, CO ZAVEDL BABIŠ. PROTOŽE TO JE ŠPATNÉ. Takhle chce řešit vláda deficit rozpočtu?

 31. Svatopluk Beran říká:

  Místo rušením funkčního, by se měla vláda soustředit na zákony zajišťující odvádění vyšších daní od nadnárodních společností či zamezit přesunu daní do daňových rájů a to samozřejmě včetně Babiše. To ale neudělají, protože to by zasáhli i své kamarády. Takže aby nešlápli na kuří oko kámošům v triku, zajistí shodnou možnost s OPTIMALIZACÍ daní v přijatelné míře i živnostníkům. TAK NĚJAK VE VIZI K NÁM CHYTŘE ZAVEDENÉHO HESLA ZE ZÁPADU – KDO NEOKRÁDÁ STÁT OKRÁDÁ RODINU –

 32. Dvořák říká:

  Odstranit Babiše a zrušit eet, jak málo stačí ke zvolení. Samozřejmě Fiala si pak najde cestu,jak doplnit státní kasu a bude to zase s odvoláním na Babiše. To je ta demokracie podle agenta Tomance.

 33. Zdeněk Gryc říká:

  HRAČKA =CZ

  Něco pro Babiše + jeho zakoupenou Moniku + odloženou manželku ve Švýcarsku

  KDYŽ NA TO MÁ ?
  TEDY NA VOLBU PRESIDENTA ?

  Hračka

  1. leden23:50 › 01:20
  Vyhledat na Seznam.cz

  Perrin je novinář a svou práci má rád. Obchod i noviny, pro které Perrin pracuje, patří mocnému tiskovému magnátovi. Reportáž o výstavě hraček v obchodním domě bere jako běžnou novinářskou rutinu a povinnost. Ještě před otevřením výstavy si ji přijde prohlédnout jeho rozmazlený synáček, kterému tatínek vždycky všechno dovolí a nedokáže nic odepřít. Myslí si, že si tak dokáže koupit synovu lásku. Proto také nic nenamítá, když si chlapec jako svou novou hračku vybere právě Perrina. Nadaný novinář tak ke své nelibosti a úžasu všech obohatí inventář dětského pokoje. Brzy však pozná, že se nestal jen hračkou, ale především nástrojem dětské pomsty. Často opomíjená hořká komedie Hračka natočená nestorem francouzské komedie Francisem Veberem patří mezi nejlepší filmy Pierra Richarda.

 34. Zdeněk Gryc říká:

  Informácie! Požehnanie alebo skaza?
  Ján Lauko | Čtvrtek, 25. 7. 2013 v 17:17

  Ako sa dá v dnešnej dobe nadbytku informácií informácie správne spracovávať tak,
  aby nám boli na úžitok a nie na škodu?
  Aby našu osobnosť pozdvihovali a nie ju degradovali?

  Aby sme sa stali ľuďmi múdrymi a nie ľahko

  manipulovateľnými hlupákmi?

  NYNÍ V ČEŠTINĚ:

  KAZATELEM PUTINA

  LAUKEM,

  MANIUPULOVANÍ BLBCI

  PRO PROPAGANDU
  NENÍ DŮLKEŽITÉ
  CO JE PRAVDA
  DŮLEŽITÁ JE VÍRA

  MASÁŽ ČESKÝCH MOZKŮ:

  1 – LAUKO NA SLOVENSKU
  3 – AGENT STB BUREŠ V CZ

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I