Blog Jihlavských listů

Miroslav Tomanec, Ing., MBA
129- Stavební inženýr, restauratér, vinárník a pivovarník na penzi. Dnes už jenom kavárník a bývalý koaliční zastupitel, aktivně se snažící ovlivňovat chod našeho krásného města.

Sedm otevřených dopisů zastupitelům za ODS – č.2

Miroslav Tomanec, Ing., MBA | Pátek, 7. 10. 2022 v 17:18

Čau Davide,

píšu ti stran koalice s místními slouhy estebáka, kterou chystáte.

Samozřejmě, že by pro mne bylo pragmaticky lepší, pokud byste tak skutečně udělali, protože byste mně na příští 4 roky neskutečně vybavili střelivem. Ale velmi rád bych to oželel a překousl mnohé – podobně jako jsem to udělal když jsem nejenom volil, ale také aktivně podporoval Miloše Vystrčila.

Měl jsem totiž zato, že skutečně bojujeme proti nesmírnému zlu, který pořád vše v našem životě tak těsně objímá a nemůžeme se ho zbavit.

A tady je i vidět proč. Namísto velice důsledné izolace Babišistánu s ním mnohde spolupracujete, aniž byste museli! Takže včera tak a dneska..?

Kde je nějaká páteř slušného člověka?

Hlavně mně prosím neříkej že jste demokratická strana a že ty jsi byl proti ale že většina rozhodla… Což bych ti i věřil. Ale velice prosím – namísto výmluv využij svého vlivu který máš, hlavně mezi vašimi mladými členy a udělej všechno proto, abych se za váš výklad slova „demokracie“ nemusel stydět a čtyři roky ti to nepřetržitě připomínat.

Díky. Zdraví Mt

PS. : David Beke je předseda místní ODS. Povoláním architekt, v minulém volebním období byl neuvolněným, ale nadstartně placeným radním, protože čtyři roky řídil přípravu stavby Horácké multifunkční arény. Ta nyní čeká na definitivní rozhodnutí o realizaci.

2 komentářů k článku “Sedm otevřených dopisů zastupitelům za ODS – č.2”

 1. blade říká:

  Hnutí ANO v komunálních volbách vyhrálo ve většině statutárních i krajských měst. V řadě měst se asi vládní strany s ANO v koalici potkají. Komunální politika je jiná, nedá se srovnávat s parlamentem.

 2. Zdeněk Gryc říká:

  ANO + ANO + ANGAŽOVANÝ ANONYM

  PUTI – PUTI…

  kdo je „blade“ ?

  O co mu kráčí ?

  blade říká:
  Sobota, 24. 8. 2019 v 11:14
  Tady je nějaký G-bloger opravdu tu du dum dum
  Při odvodu na vojnu jsem na dotaz kam chci jít, jsem řekl k Pohraniční stráži, protože k nějakým bigošům se mi nechtělo. Koukli do nějakých papírů, řekli maturitu má a po základním výcviku ve Volarech a Zadním Chodově jsem se jako veldr. objevil v tzv. prvním sledu na pohraniční rotě Černé jezero, prapor byl v Železné Rudě a brigáda v Sušicích.
  ——————————————————————–
  Tak, že v kostce za komunistů pro mne hovno zle.
  ———————————————————————
  Nyní taktéž a nemám potřebu se nikde stranicky či jinak politicky angažovat
  Toliko k Rudým buňkám architekte!

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I