Blog Jihlavských listů

Miroslav Tomanec, Ing., MBA
129- Stavební inženýr, restauratér, vinárník a pivovarník na penzi. Dnes už jenom kavárník a bývalý koaliční zastupitel, aktivně se snažící ovlivňovat chod našeho krásného města.

Všechno zlé…

Miroslav Tomanec, Ing., MBA | Pátek, 27. 1. 2023 v 6:14

Několik let jsem v zastupitelstvu a finančním výboru našeho města seděl s jedním anolípem. Vždycky když jsem na chvilku zavřel oči a poslouchal ho a snažil se zapomenout, v jakých barvách to hraje, tak jsem obdivoval jeho uměřenost, logiku a rozumné názory. Já ho snad dokonce začínal mít i rád…

Doba pokročila, z řadového anoida se stal náměstek primátora, samozřejmě s velkým přispěním místní ODS. A tady jsme konečně u toho dobrého a prospěšného – ta zlá, nenávistná kampaň i otevírá oči – naplno prohlédnete totiž s kým máte skutečně tu čest.

Pan náměstek totiž jako JEDINÝ z celé místní sekty ANO našel odvahu podpořit VEŘEJNĚ to koncentrované zlo, které už tolik let ničí naši společnost, v kandidatuře na pro naši zemi něco tak posvátného, jako je funkce prezidenta. A udělal to způsobem, ze kterého mně doslova mrazí… pořád si to jeho hnusné video dokola fascinovaně přehrávám…ta zášť, zloba, ta dikce, ty důvody…. Prostě nemohu uvěřit, že se jedná o jednoho a téhož člověka, kterého jsem znal já. Ano, minulý čas je v tomto ohledu zcela na místě.

Ale zase – na druhé straně – aspoň má tu odvahu se přiznat. Po nedělním Babišově mezinárodním skandálu jsem totiž oslovil celou jejích místní velkou sestavu na veřejných funkcích ve městě ( a není to zrovna málo – mají zde 3 náměstky, 6 radních a 14 zastupitelů…) se žádostí o odpovědi na otázky, co si o tom myslí, koho budou volit a proč.

Odvahu k odpovědi našli jenom dva zbývající náměstci – nikoho zásadně nejmenovali (jeden dokonce napsal, že nechce ovlivňovat volby!) ale vyjmenovali všechny ty vlastnosti, které by měl mít prezident…jako čest, pravdomluvnost, diplomatické schopnosti, morální kredit… Takže jsem hned pochopil….A pak tedy jeden řadový člen pod prosbou anonymity napsal jenom, že bude volit Petra Pavla. Ostatní nic! Mlčí jak zařezaní! A jak jich pár opravdu dobře znám, tak odhaduji, že někteří se ozvou až příští týden, až zlo prohraje…ve stylu..jee já jsem si to přečetl až teď, promiňte, samozřejmě že jsem volil Pavla!

A v tom je podle mého názoru skrytá celá ta hrůza smrtelné nemoci naší společnosti jménem Babišistán. Všechno nechat na všemocném mesiášovi, který ZA NÁS vše zařídí a vyřeší. Jak snadné a pohodlné přece.

Začneme tu smrtelnou nemoc v sobotu léčit?

41 komentářů k článku “Všechno zlé…”

 1. Dvořák říká:

  Samozřejmě, už jsem to psal jinde. Komunistu a estébàka na hrad nemůžeme pustit.Volte komunistu a estébáka s řádně vyškolenou manželkou.

 2. Daňový soumar říká:

  To prostě nevymyslíš. Pokud zvítězí Bureš, dostane se na místo kancléřky bývalá šéfka kanceláře a tajemnice podnikatele Zdeňka Bakaly. Bureš předvádí s tou sebrankou oslů majstrštyky. Tak mu to nezapomeňte dneska, nebo zítra hodit …

 3. Svatopluk Beran říká:

  JIŽ JSEM TO PŘIPOMENUL JINDE. ZCELA BYLA ZDEHONESTOVÁNA PR AMERICKÉHO NEOLIBERALISMU LEVICE. BABIŠ VYBUDOVAL SVŮJ MAJETAK NA ZÁKONECH A JUSTICI PRAVICOVÉHO SMÝŠLENÍ ODS KLOUZAT NA HRANĚ NASTAVENÝCH MOŽNOSTÍ A TY JSOU POSTAVENY TAK, ŽE MORÁLKA NEEXISTUJE A FUNGUJÍ JEN SOUDY, KDE TŘI PRÁVNICI MAJÍ KAŽDÝ JINÝ OPRÁVNĚNÁ VHLED NA NEPŘESNÝ ZÁKON.

  JINAK, NA ZAČÁTKU HAVLOVSKÉ DOBY BYL KAŽDÝ KDO POUKÁZAL NA PŘÍPADNOU NEMRAVNOST V BYZNISU NĚKOHO OZNAČOVÁN ŽE JE TO OBYČEJNÁ ZÁVIST.

  TAKŽE ZAPRVÉ
  DOKUD TU FUNGOVALA LEVICE, BYLA OZNAČOVÁNO JAKO ZÁVIST A ŽE NĚKDO NEPŘEJE SCHOPNĚJŠÍMU COŽ BYLO OZNAČENO JAKO OBYČEJNÉ LEVICOVÉ VIDĚNÍ SVĚTA.

  ZA DRUHÉ
  DNES KDY BYLA VYTLAČENA NEOLIBERÁLNÍM AMERIKANIZMEM LEVICE, TAK STEJNĚ JAK ZA SOCÍKU SOCÍK, NEOLIBERÁLNÍ REVOLUCE V ÚSPĚŠNÉM NEOLIBERALISMU POŽÍRÁ SVÉ VLASTNÍ DĚTI. TEĎ UŽ SE TO ŘEŽE V NEOLIBERALIZMUS MEZI SEBOU.

  Z EVROPSKÉ PRAVICE A LEVICE SE STÁVÁ ZAMERIKANIZOVANÁ EVROPA ZE ZATLAČENOU LEVICÍ DO KOUTA

  CO JE DALŠÍ CÍL A SMĚR?

  ZATÁHNOUT TENTO SYSTÉM CHYTŘE LOGISTICK, PO KRŮČKÁCH DO VŠECH KULTUR OSTATNÍHO SVĚTA.

 4. Svatopluk Beran říká:

  oprava předešlého

  ZA DRUHÉ
  DNES KDY BYLA VYTLAČENA NEOLIBERÁLNÍM AMERIKANIZMEM LEVICE V EVROPĚ, DOCHÁZÍ K STEJNÉ SITUACI JAK ZA SOCÍKU, KDY SOCÍK VYTLAČIL PRAVICI A NÁSLEDNĚ ZAČAL POŽÍRAT SVÉ DĚTI.
  DNES NEOLIBERÁLNÍ REVOLUCE V ÚSPĚŠNÉM NEOLIBERALISMU ŠÍŘÍCÍHO SE EVROPOU, POŽÍRÁ SVÉ VLASTNÍ DĚTI. TEĎ UŽ SE TO PROSTĚ ŘEŽE V NEOLIBERALIZMUS MEZI SEBOU.

 5. blade říká:

  Generalissimus je má v paži (dokoukat až do konce 🙂
  https://youtu.be/9-wi3vCtrUY

  Novinky.cz – 28. 1. 2020
  Britská příručka zařadila znak Ukrajiny mezi symboly teroru.

  ://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-britska-prirucka-zaradila-znak-ukrajiny-mezi-symboly-teroru-40311381

 6. blade říká:

  Ať vyhraje ten či onen svět se točí dál a jedeme dál i bez Fórum Jihlava 🙂

  https://youtu.be/wKHNppu7Y4M

 7. franta pulpytel říká:

  Nechci být generálem po bitvě ,ale myslím si že prezidentem bude Babiš. Cesky volič je nevyzpytatelný.

 8. blade říká:

  https://www.facebook.com/skleprestaurant/posts/607307888071720
  Někdo panáka jiný pivo > to zas bude v alejích nablito 🙂

  ://youtu.be/sxoB19vIgkE

 9. Zdeněk Gryc říká:

  můj děda Valach:
  Čeněk Janík
  vítal TGM po návratu do vlasti
  Zdeněk Gryc
  ba rád uvítal na Hradě
  Petra Pavla
  a
  přál bych u dobrého architekta
  TGM Plečnika
  Havel Šípka

  v čítankách republiky byl článek od
  Rudolfa Pernického
  nacisté je důsledně zlikvidovali
  Po „osvobození“
  vyšel článek v čítance v roce 1946
  komunisté čítanku opět důsledně zlikvidovali
  ————————————————-
  Rudolf Pernický
  Když v den sv. Tomáše 21. Prosince 1918 vjížděl slavnostně do Prahy první občan svobodného státu
  Dr. T. G. Masaryk, bylo mnoho uvítacích řečí, krásných proslovů a mezi nimi i srdečně zahovořil k panu presidentu prostý, tvrdý Valach, Masarykův volič z Valašska, Čeněk Janík.

  „Tatíčku náš milý, náš pane presidente! Došli jsme z chudobného horského kraje z Tvého volebního okresu, bychom tě přivítali. Jednou prý Valaši putovali o vánocích k božskému děťátku,
  aby uvítali vykupitele, my dnes o vánocích jdeme k Tobě,
  k druhému otci národa, po prvním Palackém, který se též narodil v našem kraji,
  abychom v Tobě uvítali našeho osvoboditele.
  Neměj za zlé, ale vem si první od nás v naší zlaté Praze chléb a sůl podle starého našeho zvyku.
  Tobě i nám pro štěstí!“

  Čeněk Janík
  je děda ZG
  chléb pekla jeho teta Vlasta
  na statku ve Viganticích
  Odkrojek z něj uchovává sestřenice Jiřina

  koho bych rád na Hradě snad nemusím jmenovat
  hezký volební weekend přeje
  a autora blogu zdraví: Zdeněk Gryc

 10. Zdeněk Gryc říká:

  kdyby si to tak přečetl než odklikne:

  Zdeněk Gryc
  by rád uvítal na Hradě
  Petra Pavla
  a
  přál mu dobrého architekta
  TGM Plečnika
  Havel Šípka

 11. Svatopluk Beran říká:

  DNEŠNÍ MEDIÁLNÍ NEOLIBERÁLNÍ AMERICKÁ NESVOBODA ZE KTERÉ BABIŠ PROFITUJE FINANČNĚ A PAVEL BUDE ZE SVÉ VLASTNÍ INICIATIVY NÁPOMOCEN USA V POSÍLÁNÍ NAŠICH MLADÝCH LIDÍ DO MLÝNKŮ AMERICKÝCH PREVENTIVNÍCH VÁLEK.

  https://www.youtube.com/watch?v=A8TyOeHzYWI

  RADĚJI NEMORÁLNÍHO ZBOHATLÍKA, NEŽ ROSEKANÉ ČESKÉ DĚTI V AMERICKÝCH MLÝNCÍCH OBCHODNÍCH ZÁJMŮ V AMERICKÝCH VÁLKÁCH NA CIZÍCH ÚZEMÍCH.

 12. Zdeněk Gryc říká:

  NEPŘEKVAPIL
  ani
  NEZKLAMAL
  ————-
  Na Ukrajině našli mučírny pro děti: Žádné jídlo, voda jednou za dva dny a psychický teror PředchozíDalší + DALŠÍ FOTOGRAFIE ZVĚRSTVA Ruští okupanti na Ukrajině mučili i děti. Těžko uvěřitelný objev učinily jednotky, které se v Chersonu dostaly do míst, kde okupační síly držely lidi, kteří se odmítli podvolit jejich režimu. Po osvobození města objevili vyšetřovatelé „dětské cely“, jak okupanti nadneseně nazývali místa, kde děti trápili hladem, žízní a mučením. Informaci včetně fotografií přinesl ukrajinský ombudsman Dmytro Lubinec.

  Zdroj: https://www.extra.cz/zpravy-valka-na-ukrajine-na-ukrajine-nasli-mucirny-pro-deti-zadne-jidlo-voda-jednou-za-dva-dny-a-psychicky-teror-00d29

 13. Svatopluk Beran říká:

  PO AMERICKÝCH NEZÁKONÝCH DVACETILETÝCH OBCHODNÍCH VÁLKÁCH NA STŘEDNÍM A BLÍZKÉM VÝCHODĚ, SE PŘI ÚTĚKU DO EVROPY ZTRATILO NA 10 000 DĚTÍ

  Europol: Na 10 tisíc zmizelých dětských uprchlíků mají zálusk gangy

  31. 1. 2016

  Během migrační krize, která loni zasáhla Evropu, se ztratilo odhadem 10 tisíc dětských uprchlíků. Informoval o tom Europol, který varuje, že řady nezletilých se už zřejmě zmocnily zločinecké gangy, aby je využily k prostituci a otrocké práci.

  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1678522-europol-na-10-tisic-zmizelych-detskych-uprchliku-maji-zalusk-gangy

 14. Svatopluk Beran říká:

  V březnu se stal Hashim Thaçi politickým velitelem Kosovské osvobozenecké armády, kde dostal přezdívku Gjarpëri („Had“). V roce 1998 zahájil tajná jednání s americkými vyjednavači, v kontaktu byl s tehdejší ministryní zahraniční věcí USA Madeleine Albrightovou. Díky těmto kontaktům si vysloužil označení „miláček Albrightové“. V roce 1999 se účastnil vyjednávání v Rambouillet jako představitel kosovské delegace.
  Pod jeho velením docházelo k páchání válečných zločinů, proto na něj byla podána žaloba a vydán zatykač Interpolu. Thaçi je spojován s vytvořením tábora Lapusnik, kde zahynulo mnoho Srbů a Albánců, dále je podezříván ze zapojení do vraždy Ahmeta Krasniciho, který býval ministrem obrany vlády Ibrahima Rugovy v „Kosovské republice“. Autor Chris Hedges ve svém článku v New York Times z 25. června 1999, který nesl název Kosovští rebelové podezřelí ze vzájemné likvidace, napsal, že Thaci zorganizoval likvidaci svých politických a vojenských soupeřů.

  Tribunál v Haagu obvinil kosovského prezidenta Thaçiho z válečných zločinů. Po rezignaci byl zatčen.

  Kosovský tribunál
  Tribunál pro Kosovo byl po mnoha odkladech a silném tlaku mezinárodního společenství na kosovské představitele schválen v roce 2015, na základě zprávy Rady Evropy z roku 2011 obsahující obvinění, že bojovníci UÇK obchodovali s lidskými orgány, které odebírali vězňům, a že zabíjeli Srby i Albánce.

 15. blade říká:

  Černouček aktuálně > “ Pokud jste hladoví, tak v hospodě je připraven guláš 🙂 “

  https://d434-a.sdn.cz/d_434/c_img_QK_C/xQ9B.png?fl=res,1280,720,1,%7Cjpg,60,,1

 16. Svatopluk Beran říká:

  Na Ukrajině našli mučírny pro děti: Žádné jídlo, voda jednou za dva dny a psychický teror PředchozíDalší + DALŠÍ FOTOGRAFIE ZVĚRSTVA Ruští okupanti na Ukrajině….

  ———————————————————————————————–

  ŽE SE VE VÁLKÁCH DĚJÍ HRůZNÉ VĚCI VŮBEC NEPOCHYBUJI. ZNÁME JE PŘEDEVŠÍM V POSLEDNÍCH DVACETI LETECH AMERICKÝCH NEZÁKONNÝCH VÁLEK V ARABSKÝCH ZEMÍCH (i na Guantanámu mučili američané také děti), A PŘEDEVŠÍM ZVÁLEČNÝCH ZLOČINŮ A ZVĚRSTEV USA VE VIETNAMU.
  DOKUD NEBUDOU TYTO DNEŠNÍ RUSKÉ ZLOČINY ŘÁDNĚ VYŠETŘENY SPOLEČNÝMI SOUDY, LZE JE SPÍŠ POVAŽOVAT ZA NEZBYTNOU PROPAGANDU ZELENSKÉHO, NUTNOU K ESKALACI AMERICKÝCH DODÁVEK ZBRANÍ DO TÉTO AMERICKÉ PROXI VÁLKY NA UKRAJINĚ S RUSKEM. DŮLEŽITÉ TAKÉ BUDE NAJÍT A VYPÁTRAT, ZDALI BYL RUSKÝM AGRESORŮM VYDÁN I NĚJAKÝ ROZKAZ UMOŽŇUJÍCÍ TATO PŘÍPADNÁ MUČENÍ, JAKO BYLY AMERICKÉ ROZKAZY

  „Frago 242“

  Na jaře roku 2004 byly vydány tzv. fragmentární rozkazy (fragmentary orders) – Frago 242. Díky nim nemusely koaliční jednotky hlásit a vyšetřovat jakákoliv násilí páchané americkými a iráckými vládními jednotkami na civilních osobách. Toto násilí zahrnovalo i znásilňování a extrémně ohavná mučení s výsledkem zohavení i zabití mučených obětí.

  Na Ukrajině našli mučírny pro děti: Žádné jídlo, voda jednou za dva dny a psychický teror PředchozíDalší + DALŠÍ FOTOGRAFIE ZVĚRSTVA Ruští okupanti na Ukrajině mučili i děti. Těžko uvěřitelný objev učinily jednotky, které se v Chersonu dostaly do míst, kde okupační síly držely lidi, kteří se odmítli podvolit jejich režimu. Po osvobození města objevili vyšetřovatelé „dětské cely“, jak okupanti nadneseně nazývali místa, kde děti trápili hladem, žízní a mučením. Informaci včetně fotografií přinesl ukrajinský ombudsman Dmytro Lubinec.

 17. blade říká:

  V Průhonicích nikdo nehladoví, takže bez guláše 🙂

  https://1gr.cz/fotky/idnes/18/052/cl6/KOP733751_143557_8192231.jpg

 18. blade říká:

  K volbám s flanelkou jak MV 🙂 🙂 🙂

  https://www.nadmerky.cz/nadmerna-flanelova-kosile-petr

 19. blade říká:

  https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326537796_705474921224467_6541010751211341410_n.jpg?stp=dst-jpg_s261x260&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=m5NLV6g0N8gAX8wPeAm&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfCK_juIDt1nTd1_eHtLFw93tUqbmshK6OzOjw_gUpwroQ&oe=63D8B1BC

 20. blade říká:

  Manipulace a propaganda: na pozadí současné informační války

  https://www.kosmas.cz/knihy/237873/manipulace-a-propaganda/

  —————————————

  převzato >Jozef Ftorek >studoval žurnalistiku a masovou komunikaci na Fakultě sociálních věd UK v Praze a na New York University (NYU) v USA, kde získal magisterský titul v oboru mediální ekologie (Master of Arts in Me dia Ecology /M.A./, 1998).

  Čelné kandidáty generovala zejména politika public relations, do které spadá i sponzoring, partnerství, práce s hlavními médii nebo výzkumy veřejného mínění. Jejich výsledky a interpretace. V případě takto preferované a vytvořené kandidátky Danuše Nerudové byl pak rozdíl mezi reálným výsledkem prvního kola voleb a dlouhodobými průzkumy veřejného mínění propastný. Dramaturgii prezidentské debaty v podání České televize pak vůbec nelze považovat za šťastnou.

  Výzkumy veřejného mínění jsou důležitým zdrojem poznatků o náladách ve společnosti. Nutno ovšem dodat, že ne vždy slouží pouze a nutně k mapování nálad ve společnosti. Za určitých okolností se mohou podílet i na jejich formování. Zveřejňováním výsledků výzkumů veřejného mínění dochází k nastolování jakoby důležitých společenských témat, stejně tak i ke zvyšování veřejné podpory domnělým většinovým názorům nebo kandidátům.

  Redakcím masových médií pak výzkumy veřejného mínění dobře slouží jako zdroj seriózní i atraktivní informace. Jsou dobrým odrazovým můstkem pro libovolné konstrukce a odborné spekulace, a to nejen politologů, redaktorů nebo stranických sekretariátů. Jejich pravidelné publikování pomáhá udržet zájem běžných příjemců, tedy diváků, posluchačů, čtenářů a voličů. Tomu odpovídá i zjednodušující způsob prezentace zjištěných výsledků.

  Samo žurnalistické zpracování výsledků výzkumů včetně jejich metodologie je mnohdy velmi sporné. V prezentaci výsledků často není vůbec zmíněna velikost skupiny nerozhodnutých nebo zcela chybí přesná formulace otázky výzkumu. Právě formulace otázky je jednou z nejdůležitějších částí výzkumu. Otázky se mohou snadno stát největší slabinou výzkumu, a to v případě jejich příliš obecného vyjádření nebo pokud umožňují jen určitou odpověď. Často pouze ANO, nebo NE.

  Výzkumy veřejného mínění tedy nutně neslouží jen ke zjišťování stavu veřejného mínění, ale často přímo k jeho ovlivňování a vytváření, a to nastolováním témat a vytvářením zdánlivě dominantních postojů k důležitým společenským otázkám nebo kandidátům. To je i případ původních preferencí Danuše Nerudové, a to ve vztahu k reálnému výsledku prvního kola volby. Jinak řečeno, otázky etiky v praxi výzkumů veřejného mínění jsou tak stále vysoce aktuální.

 21. Svatopluk Beran říká:

  Již několik let tu na Jihlavských blogách upozorňuji na Jozefa Ftoreka a jeho knihu i její druhý, rozšířený díl o manipulaci medií s občany. Snad když nás bude víc, si toho i někdo všimne. Nevím proč někdo z poslanců či senátorů není schopen nebo snad asi nechtějí použít argumenty z prvního či i rozšířeného vydání, proti české mediální smečce rádoby novinářů, reportérů či komentátorů a zpravodajců, kteří masírují architekty a jim podobné . Díky za pomoc.

 22. Zdeněk Gryc říká:

  00:00

  BERAN

  00:00

  USA

 23. Svatopluk Beran říká:

  LIDE VE SVĚTĚ A JEJICH NEJBLIŽŠÍ ŽIJÍ VČETNĚ JEJICH DĚTÍ – BERAN

  TŘETINA LIDÍ VYVRAŽDĚNA PRO ZISK USA, MÍR JE ILUZE – USA – GRYC

 24. Dvořák říká:

  Co je to STAN?

  https://www.prahain.cz/doprava/byvaly-sef-mocne-organizace-poprve-promlouva-jak-to-chodilo-co-po-mne-chtel-politik-hnuti-stan-11019.html

 25. Zdeněk Gryc říká:

  „Nevím, čím to je. Je to zvláštní,“
  dnes 6:03
  Karel Otcovský
  Nebývalý zájem provází druhé kolo prezidentské volby v nechvalně proslulém mosteckém sídlišti Chanov,

  Ve 20. mosteckém okrsku dominoval v prvním kole Andrej Babiš.
  Ze čtvrtiny obyvatel sídliště, kteří dorazili k urnám, mu odevzdalo hlas 93 procent.
  Druhý z finalistů volebního klání Petr Pavel, získal 1,88 procenta.

  V přepočtu na hlasy bylo skóre 149:3.

  Takový poměr ve prospěch Babiše si nedokáže vysvětlit ani poměrů v sídlišti znalý Paparega.
  „Nevím, čím to je. Je to zvláštní,“ pokrčil senátor rameny.

 26. Svatopluk Beran říká:

  NEMĚLI BYCHOM PŘISTOUPIT NA TO ABY NAŠE DĚTI V ZÁJMU SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH A GENERÁLŮ NATA, KTEŘÍ NAPŘÍKLAD PODPOROVALI ILEGÁLNÍ DVACETILETOU VÁLKU V IRÁKU, BYLI PŘIPRAVOVÁNY NA PREVENTIVNÍ VOJENSKÉ MISE DO CELÉHO SVĚTA A ODLIŠNÝCH KULTUR PRO AMERICKÝ BYZNIS A TÍM NÁM SEM GENEROVALI TERORISTY Z NÁMI NAPADENÝCH ZEMÍ.

  NEUMOŽNĚME PROSÍM TĚMTO LIDEM ABY BYLI V NEJVYŠŠÍCH ČESKÝCH ZÁKONODÁRNÝCH FUNKÍCH

  https://www.youtube.com/watch?v=d0a5pPJIOJc&list=RDd0a5pPJIOJc&start_radio=1

  NEUMOŽNĚME POŠETILCŮM ABY NÁM VOZILI DOMŮ V RAKVÍCH NAŠE DĚTI, GENERÁLOVÉ SE NA TO CHYSTAJÍ

 27. Svatopluk Beran říká:

  NEUMOŽNĚME AMERICKÉ VOJENSKÉ ŠÍLENSTVÍ V EVROPĚ AŤ SI TO ŘEŠÍ NA SVÉM KONTINENTU

  https://www.youtube.com/watch?v=k2p_2_QnZos

 28. Svatopluk Beran říká:

  NEZAPOMEŇME ŽE USA JDE O TO, KOHO A JAK BUDOU PŘES ROPU Z CELÉHO SVĚTA A POVINNÝ PETRODOLAR ZA JEJÍ NÁKUP A PRODEJ PO CELÉM SVĚTĚ, OVLÁDAT A DIKTOVAT MU CO SMÍ A NESMÍ DĚLAT

  https://www.youtube.com/watch?v=gEkkRH0nPF0

 29. Svatopluk Beran říká:

  Zdeněk Gryc říká:
  Sobota, 28. 1. 2023 v 10:13
  „Nevím, čím to je. Je to zvláštní,“
  dnes 6:03
  Karel Otcovský
  Nebývalý zájem provází druhé kolo prezidentské volby v nechvalně proslulém mosteckém sídlišti Chanov,

  Ve 20. mosteckém okrsku dominoval v prvním kole Andrej Babiš.
  Ze čtvrtiny obyvatel sídliště, kteří dorazili k urnám, mu odevzdalo hlas 93 procent.
  Druhý z finalistů volebního klání Petr Pavel, získal 1,88 procenta.

  V přepočtu na hlasy bylo skóre 149:3.

  Takový poměr ve prospěch Babiše si nedokáže vysvětlit ani poměrů v sídlišti znalý Paparega.
  „Nevím, čím to je. Je to zvláštní,“ pokrčil senátor rameny.

  ———————————————————————————————-

  ROZUMÍM TOMU ŽE TENTO ODKAZ JAK REDAKTORA TAK I ROZMNOŽOVATELE TÉTO ZPRÁVY – RASISTY – BUDE PRO MNOHO OBČANŮ SROZUMITELNÝ, I LATENTNÍ RASISMUS JE STÁLE RASISMUS.

 30. Zdeněk Gryc říká:

  VOLTE BABIŠE

  V přepočtu na hlasy bylo skóre 149:3.

  Takový poměr ve prospěch Babiše si nedokáže vysvětlit ani poměrů v sídlišti znalý Paparega.
  „Nevím, čím to je. Je to zvláštní,“ pokrčil senátor rameny.

  Stejně jako Zeman
  +
  MASÁŽ MOZKŮ
  PUTINOVÝCH
  agentur
  a
  TROLLŮ
  ——–
  Kde je na tom chyba ?

 31. Jan P říká:

  Sváťo, dobrej postřeh.
  Příště budou volit jen bílí, protože demokracie funguje jen v apartheidu.
  Kdyby tohle napsal Andrej Babiš ,tak se pravdaLáska pokálí do výšky…

 32. blade říká:

  Včera se ptali v tv reportáži jednoho Roma proč byl volit > odpověď > „No abychom se měli líp“ 🙂

 33. Zdeněk Gryc říká:

  oprava:

  VOLTE BABIŠE

  V přepočtu na hlasy bylo skóre 149:3.

  Takový poměr ve prospěch Babiše si nedokáže vysvětlit ani poměrů v sídlišti znalý Paparega.
  „Nevím, čím to je. Je to zvláštní,“ pokrčil senátor rameny.

  Stejně jako
  Zemanův
  Beran
  +
  MASÁŽ MOZKŮ
  PUTINOVÝCH
  agentur
  a
  TROLLŮ
  ——–

  Kde je na tom chyba ?

  původní text:

  Zdeněk Gryc říká:
  Sobota, 28. 1. 2023 v 10:13
  „Nevím, čím to je. Je to zvláštní,“
  dnes 6:03
  Karel Otcovský
  Nebývalý zájem provází druhé kolo prezidentské volby v nechvalně proslulém mosteckém sídlišti Chanov,

  Ve 20. mosteckém okrsku dominoval v prvním kole Andrej Babiš.
  Ze čtvrtiny obyvatel sídliště, kteří dorazili k urnám, mu odevzdalo hlas 93 procent.
  Druhý z finalistů volebního klání Petr Pavel, získal 1,88 procenta.

  V přepočtu na hlasy bylo skóre 149:3.

  Takový poměr ve prospěch Babiše si nedokáže vysvětlit ani poměrů v sídlišti znalý Paparega.
  „Nevím, čím to je. Je to zvláštní,“ pokrčil senátor rameny.
  ————–
  co je NATO m rasitického ?

  Svatopluku Berane

 34. Svatopluk Beran říká:

  Zdeněk Gryc říká:
  Sobota, 28. 1. 2023 v 13:03

  Stejně jako
  Zemanův
  Beran
  +
  MASÁŽ MOZKŮ
  PUTINOVÝCH
  agentur
  a
  TROLLŮ

  ———————————————————————————————-

  ARCHITEKT SOCIALIZMU, UDAVAČ A A KRAŤOUČCE SI ZAHÝKAJÍCÍ AMERICKÝ OSEL Z VOLEVČIC, UKÁZAL OPĚT SVOJÍ INDEXOVOU KVALITU ZE STUDIA VUMLU.

  ———————————————————————————————–

  RASITICKÉHO NEVÍM, ALE PODPRAHOVÝ ÚTOK NA LATENTNÍ RASISMUS MINIORITNÍ BÍLÉ VĚTŠINY ČESKÝCH OBČANŮ Z TOHO JEN ČIŠÍ.

 35. Jan P říká:

  Aby to nezapadlo. K tomu blogu samotnému.
  Nechci se zastávat lidového komedianta Babiše, který spoluvytváří(s ODS) oligarchický kleptokapitalismus a jeho noshledů. Co si budeme povídat. Pravicové strany (STAN, Piráti) a místní politická hnutí jako Fórum Jihlavy jsou v důležitých věcech od ODS nerozeznatelné (a Top09 je ještě horší) .

 36. Zdeněk Gryc říká:

  Svatopluk Beran říká:
  Sobota, 28. 1. 2023 v 13:32
  RASITICKÉHO NEVÍM, ALE PODPRAHOVÝ ÚTOK NA LATENTNÍ RASISMUS MINIORITNÍ BÍLÉ VĚTŠINY ČESKÝCH OBČANŮ Z TOHO JEN ČIŠÍ.

  Jak NATO Putinův troll přišel
  Zřejmě si to nevycucal z pravého palce, ale z toho druhého.

  1.Svatopluk Beran říká:
  Sobota, 28. 1. 2023 v 10:53
  NEMĚLI BYCHOM PŘISTOUPIT NA TO ABY NAŠE DĚTI V ZÁJMU SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH A GENERÁLŮ NATA, KTEŘÍ NAPŘÍKLAD PODPOROVALI ILEGÁLNÍ DVACETILETOU VÁLKU V IRÁKU, BYLI PŘIPRAVOVÁNY NA PREVENTIVNÍ VOJENSKÉ MISE DO CELÉHO SVĚTA A ODLIŠNÝCH KULTUR PRO AMERICKÝ BYZNIS A TÍM NÁM SEM GENEROVALI TERORISTY Z NÁMI NAPADENÝCH ZEMÍ.
  NEUMOŽNĚME PROSÍM TĚMTO LIDEM ABY BYLI V NEJVYŠŠÍCH ČESKÝCH ZÁKONODÁRNÝCH FUNKÍCH
  https://www.youtube.com/watch?v=d0a5pPJIOJc&list=RDd0a5pPJIOJc&start_radio=1
  NEUMOŽNĚME POŠETILCŮM ABY NÁM VOZILI DOMŮ V RAKVÍCH NAŠE DĚTI, GENERÁLOVÉ SE NA TO CHYSTAJÍ

  Svatopluk Beran v tlampači na sídlišti Chámov

  1. Den tento proslov

  2. Den poslanec zvolený 99% obyvatel

  Fakt ale fakt, žádný „čtenář“ Jihlavských listů o tom nepochybuje

 37. Zdeněk Gryc říká:

  Pokud by tam Beran vytáhl,
  jako Babiš,

  Pražské Jezulátko z kapsy,

  tak by nedostal 99 % hlasů,
  ale 100 %

 38. Svatopluk Beran říká:

  Zdeněk Gryc říká:
  Sobota, 28. 1. 2023 v 16:27
  Pokud by tam Beran vytáhl,
  jako Babiš,

  Pražské Jezulátko z kapsy,

  tak by nedostal 99 % hlasů,
  ale 100 %

  ———————————————————————————————-

  ARCHITEKT SOCIALIZMU, UDAVAČ A A KRAŤOUČCE SI ZAHÝKAJÍCÍ AMERICKÝ OSEL Z VOLEVČIC, UKÁZAL OPĚT SVOJÍ INDEXOVOU KVALITU ZE STUDIA VUMLU.

 39. jihlavák říká:

  Zdeněk Gryc
  by rád uvítal na Hradě
  Petra Pavla
  a
  přál mu dobrého architekta
  TGM Plečnika
  Havel Šípka

  soudruh Pavel Gryce?

 40. blade říká:

  FBI prohledává prázdninový dům amerického prezidenta Bidena > Zeman na Hradě taky nepořádek > u Putina v Kremlu to nebude lepší > v Delawaru možná najdou i použité Pampers 🙂

 41. Dvořák říká:

  https://www.prahain.cz/politika/policie-prosetruje-miroslavu-nemcovou-11023.html

  Tak co myslíte, jak to dopadne? Pojede policie a justice podle nastaveného metru nebo podle zvláštního metru pro ODS?

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I