Dobře se to vyvíjí.

Rektor úplně otočil a z liknavého přihlížítele se stal aktivní řešitel toho, co v minulosti zanedbal. Protože takhle měl jednat minimálně už v září, kdy se tento proruský šváb postavil na tribunu před freneticky jásající dav s tím zadluženým cvokem ze Srbska, který už je naštěstí v propadlišti dějin.

Vyzval Ševčíka, aby odstoupil sám. Ten si vzal lhůtu na rozmýšlenou do druhého dne. OK. Jenomže v úterý přišel s tím, že se ještě potřebuje poradit se spolupracovníky, kteří jsou na jarních prázdninách, a že to potřebuje protáhnout, aspoň do 30. 3. … Jasně, to v pondělí nevěděl, že… Takže to ti nežerem. Rektor koná. Okamžitě malý akademický senát (fakulty) – kde projednání je první nezbytnou podmínkou. Tam asi neuspěl, protože tam je pan “ národohospodář“ pravděpodobně dobře opevněn – ale to neva, není podmínkou. Stačí projednat.

Mezitím Ševčík, samozřejmě jak jinak než s tou správnou vlasteneckou kravatou, šíří dál ty svoje bludy : https://fb.watch/jh4PFunOMS/

To si dejte – náramně to připomíná tu legendární Hanzlikovu scénu z nezapomenutelného českého filmu….“Potřebujete pomoct? … Máte štěstí, že právě jedu kolem…“

Dneska demoška té části studentstva, kterou ještě nestačil zmáknout a pak už velký akademický senát (celé školy) s definitivní platností…No a ruská pátá kolona rychle peticí na jeho podporu – není divu, bude to rána přijít o takto postaveného koně. No a hlavní petenti (…no spíše pacienti…) – světě div se – Rajchl a Zwyrtek. Kdo jiný.

No a mezitím vychází najevo, co tento proruský“docent“ ty studenty vlastně učí… :

* Covidismus – Snaha o nastolení nového společensko-ekonomického zřízení na základě průběhu tzv. pandemie Covid-19 v letech 2020-2021.Nová ideologie vycházející z tzv. Great Reset (Klaus Schwab, Bill Gates atd.) a Green Dealu. Za cíl má:přerozdělení bohatství, útok na soukromé, resp. osobní vlastnictví,omezení individuální svobody, manipulace a ovládnutí velké části obyvatelstva, za pomocí mediokracií vyvolaného strachu u většiny světové populace.

*Kritické myšlení ve společenských vědách v podmínkách nastupující cenzury – ve spolupráci  prof. Ing. Petr Drulák, Ph.D.,

No a teď si představte že toto nejen přednáší, ale také z toho i zkouší, čímž nutí studenty aby se to naučili a osvojili si to…

Prostě snaží se jenom produkovat další a další nové ševčičky stejně smýšlející.

Pokud má naše demokracie odolat, tak tento člověk už se k mladé generaci ve školství na jakékoliv úrovni nesmí ani přiblížit!

7 Responses to “Dobře se to vyvíjí.”

 1. Svatopluk Beran napsal:

  DOPORUČUJI PANU TOMANCOVI I PANU GRYCOVI NÁSLEDNÉ VIFDEO K VLASTNÍMU POSOUZENÍ A K UVĚDOMNĚNÍ SI TOHO CO SE VE SVĚTĚ DĚLO DĚJE A BUDE PRAVDĚPODOBNĚ DÍT. SAMOZŘEJMĚ SI KAŽDÝ MŮŽE UDĚLAT SVŮJ VLASTNÍ POHLED. NEJEDNÁ SE O RAKUŠANŮV A TÍTO FIALOVÉ VLÁDY NAŘÍZENÍ CO SI MÁ A CO SI MŮŽE A CO SI NEMŮŽE ČESKÝ OBČAN MYSLET NEBO PROSAZOVAT V DEMOKRACII.

  V PODSTATĚ SE TAM NEJEDNÁ O NIC JINÉHO NEŽ TU PŘES DVACET LET TVRDÍM I JÁ. SAMOZŘEJMĚ ZE SEBE NEDĚLÁM BOHA ALE JEN ČTU, SLEDUJI SVĚT A PŘEMÝŠLÝM, NENÍ TAM JEDINÁ VĚC KTEROU BYCH TU UŽ BĚHEM TĚCH DVACETI LET NEZVEŘEJNIL.

  https://www.youtube.com/watch?v=UHrAkeLTgxU

 2. Svatopluk Beran napsal:

  OSOBNĚ SE DOMNÍVÁM ŽE PRVNÍ CO BY MNĚLO V ZÁJMU NAŠÍ REPUBLIKY PO DEMISI NEBO PÁDU TÉTO ZRÁDNÉ PĚTIKOALIČNÍ VLÁDY, PLUS PRAVDĚPODOBNÉHO VÁLEČNÉHO ZLOČINCE, ČESKÉHO PRESIDENTA PETRA PAVLA, VYGENEROVANÝCH ZA PODPORY UŽITEČNÝCH ID.OTŮ Z MILIONU CHVILEK PRO DEMOKRACII A ZŘEJMĚ I AMERICKÉ AMBASÁDY V ČESKÉ REPUBLICE, TAK JAKO PRVNÍ BY MĚL ZAZNÍT POŽADAVEK NA ZRUŠENÍ DOKUMENTU VYTVOŘENÉHO MINISTRINÍ VÁLKY ČERNOCHOVOU, O PRÁVNÍM NADŘAZENOSTI AMERICKÝCH OBČANŮ NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY NAD ČESKÝMI OBČANY. JINAK TO MŮŽE ZNAMENAT NEJEN PRO MNOHÉ Z NÁS TO SAMÉ, CO PROVÁDĚLI KOMUNISTÉ ZA SOCIALIZMU V PADESÁTÝCH LETECH. TENTOKRÁT ALE NEBUDE PODPORA Z RUSKA, NÝBRŽ OD NEODSOUDITELNÝCH ZPRAVODAJCŮ A VYŠETŘOVATELŮ Z AMERICKÉ CIA ZA PODPORY RAKUŠANA. A JEDNOU JEDEN RAKUŠAN UŽ DOKÁZAL UDĚLAT VE SVĚTĚ VELKOU DÍRU.

 3. blade napsal:

  🙂 … jj, dobře se to vyvíjí > https://www.facebook.com/watch/?v=197723902885702

  (pustit zvuk u videa)

  Adiós !

 4. Jan P napsal:

  Bohužel, ekonomicky pohled děkana Ševčíka na svět, sdílej všichni ti(včetně autora blogu), co se nad tím pohoršujou.

 5. jihlavák napsal:

  Rakušan by měl také vyslat jasný signál, jak mají lidé nahlížet na ukrajinské tanky pomalované fašistickým křížem. Zda máma fašistický kříž uctívat a velebit jako úkačka nebo odsoudit. Za propagaci fašismu u nás hrozí 1- 5 let natvrdo. Nerad bych se dostal do nějakého průseru.

 6. Svatopluk Beran napsal:

  ODS A JEHO STAROSTOVÉ, TENHLE JE KONKRÉTNĚ Z ŘEPORYJÍ. RADOST NASLOUCHAT KAMARÁDA PANA SENÁTORA VYSTRČILA.

  https://www.youtube.com/watch?v=CkCBnPUiBOA

 7. Svatopluk Beran napsal:

  Výpověď muže napadeného policí.

  https://www.youtube.com/watch?v=1lYoqGnJWBQ

Leave a Reply