Blog Jihlavských listů

Miroslav Tomanec, Ing., MBA
129- Stavební inženýr, restauratér, vinárník a pivovarník na penzi. Dnes už jenom kavárník a bývalý koaliční zastupitel, aktivně se snažící ovlivňovat chod našeho krásného města.

Konec demokracie.

Miroslav Tomanec, Ing., MBA | Středa, 7. 6. 2023 v 7:40

A je to tady!
KONEC DEMOKRACIE!

Zatím tedy pouze v představách Normální Daniely, která se uvedla v Senátu návrhem ceny pro absolventy dokonalých manželství … Naštěstí to neprošlo, tak teď jezdí po zemi a rozdává nevkusné keramické placky lidem, u kterých usoudí, že splní ta její jedině správná vztahová kritéria… Brrr. Myslím si, že mám krásné manželství (ale kdo to objektivně posoudí, že – ale hlavně – co to má vůbec co kdo posuzovat….???) – ale od někoho takového bych žádnou cenu nechtěl ani za nic. A vlastně ani od nikoho jiného. K čemu takovéto posuzování a vyhodnocování v tak nitěrné soukromé věci od někoho cizího?

Ale co se vůbec stalo? Slušnou a uměřenou žádost prezidenta, aby byly sděleny výhrady k jeho kandidátům na ústavní soudce, pokud by neprošli (třebas aby měl pro příští podobné případy zpětnou vazbu, že…) označila tato senátorka za nepřípustné vměšování se do tajné volby, nehoráznost a KONEC DEMOKRACIE!

Podle mého názoru senátorka Daniela Kovářová tím jenom potvrdila naprostou oprávněnost ceny, kterou před nedávnem obdržela – Bludný balvan za matení veřejnosti. A myslím si, že její voliči v té Plzni by se měli chytit za nos…

PS. : …ale zase na druhou stranu – to je tak velká úleva poslouchat normální projev normálního prezidenta…

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I