Blog Jihlavských listů

Miroslav Tomanec, Ing., MBA
129- Stavební inženýr, restauratér, vinárník a pivovarník na penzi. Dnes už jenom kavárník a bývalý koaliční zastupitel, aktivně se snažící ovlivňovat chod našeho krásného města.

Výročí a kolaborant.

Miroslav Tomanec, Ing., MBA | Pondělí, 21. 8. 2023 v 9:14

Dvacátý první srpen 1968.

Ani v tom nejčernějším snu by mne nenapadlo, že 55 let po tom smutném datu našich dějin budeme mít za ministra spravedlnosti bezskrupulózního chlápka, co se veřejně, beztrestně, vytrvale a okázale paktuje s pátou kolonou těch, kteří jenom pokračují v imperiální tradici říše zla, co tehdy zardousila změny v naší zemi.

S těmi, kteří podporují ta zvěrstva, co ta říše dnes už se nazývající RF, činí na území svrchovaného sousedního státu, našeho spojence. A samozřejmě – za ohlušujícího ticha ze strany ANO a SPD – to je na tom to nejhorší. Pro ně je to totiž přesně to, co razí. Skrytě i otevřeně. Kolaborace s Velkým bratrem. Opět. Po 55 létech.

Tak bych se chtěl i já veřejně zeptat, milá ODS, co s tím provedete. Tedy jestli takovýto kolaborant bude ve vašich barvách nadále nejenom ministrem ale bude mít i poslanecký mandát. Protože pokud nic, tak všechny vaše proklamace, dosavadní podpora, nějaká Netrebko, nebo zákaz sportovcům, může jít do háje. 

A protože někam patřím, tak bych se chtěl v první řadě zeptat paní poslankyně za Vysočinu Eva Decroix .

6 komentářů k článku “Výročí a kolaborant.”

 1. Dvořák říká:

  Děkuji za článek,od srdce jsem se zasmál. Ono nevadí, co dělá jako člen vlády,jak to fungovalo v Brně, věci,kvůli kterým by za té minulé vlády milion chcanek permanentně opruzovalo v ulicích. Ale on se setkal s NĚKÝM,s třídním nepřítelem. 😁😁😁

 2. Jan P říká:

  Souhlasím s Dvořákem.
  Aby to vypadalo, že liberální celebrity, novináři a „občanští aktivisté“ nejsou žádní nekritičtí stoupenci Fialovy demoliční vlády, máme tady rozmazávanou pseudokauzu Blažek-Nejedlý, která je ve srovnání s každičkým počinem vládnoucí garnitury naprostý hovno.

 3. jihlavák říká:

  Premiér a ministr financí jsou lháři. Kovaný bolševik- nově uvědomělý služebník amerických zájmů- mluví u rozhlasu k 68. Senát schválí do ÚS starý bolševický kádr- 34 let od sametového megapodvodu. Setkání pana ministra Blažka s p. Nejedlým je zrnko v písku, v této podvodné tragikomedii.

 4. VladimírV říká:

  Stále opakující se: Ty, ty a taky ty půjdeš!!!

 5. Dvořák říká:

  Kolem Blažka je teď velký humbuk,ale mě to spíš připadá jako maskovací divadlo a snaha uklidit ho za nějakou ptákovinu, než se provalí velký průser.
  Třeba toto,ale to bude jedno z mnoha.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-policie-primatorka-vankova-vyuzila-bile-kone-aby-ziskala-bydleni-od-mesta-235745

 6. jihlavák říká:

  Teď se ukázalo, kdo jsou praví prorusti švábi. Leze to pomalu ven.Celá ODS i s premiérem a předsedou senátu jsou putinovsti švábi. Protože MLČÍ nebo mlži. :-))) Z ODS se vyklubala Putinova pátá kolona v ČR.

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I