Blog Jihlavských listů

Miroslav Tomanec, Ing., MBA
129- Stavební inženýr, restauratér, vinárník a pivovarník na penzi. Dnes už jenom kavárník a bývalý koaliční zastupitel, aktivně se snažící ovlivňovat chod našeho krásného města.

Nenormální senátorka.

Miroslav Tomanec, Ing., MBA | Čtvrtek, 26. 10. 2023 v 16:04

Tohle by rozhodně nemělo zapadnout.

Plzeňská senátorka Daniela Kovářová se v senátu snažila zabránit přijetí usnesení odsuzující únosy ukrajinských děti do Ruska. Kyjev říká, že má podklady už ke dvaceti tisícům případů a mezinárodní soud z tohoto důvodu označil Putina jako válečného zločince. „Normální“ Danielu, prý „odborníci“ na rodinné právo, to však vůbec nezajímá. Tvrdí, že se jedná o evakuaci a prosazuje dokonce, aby se o něčem takovém vůbec nehlasovalo, než budou známé svědectví těch dětí…

Naštěstí, naštěstí byla v celém zákonodárném sboru jediná. Nevím, kde právě byla Zwyrtek, i když ta moc do práce nechodí…

Je jistě na místě se ptát, kam v tomto případě zařadili tuto ostudnou senátorku například podle tohoto členění pana Pehe :

“ Pokud v demokratické zemi někdo hájí zájmy Putinovského Ruska, existují pro to jenom tato možná vysvětlení: 

* idiotismus

* užitečný idiotismus

* strach

* peníze

* složka na dotyčného u KGB. „

Poté, co se tato opravdová karikatura na zákonodárkyni předtím vymezila proti vojenské pomoci Ukrajině, je to další odpornost této senátorky. Prý…v překladu – nechce aby naše zbraně zabíjely děti ruských matek…Na těch dětech matek ukrajinských tak podle ní jaksi nesejde, jak vidno.

Pokud si někdo takový sám od sebe říká Normální Daniela a normálně má tolik příznivců, že jí to stačí, aby byla v demokratických volbách zvolena, tak já osobně to považuji za hodně nenormální tedy. A věřím , že to je opravdu abnormální výjimka a říkám jenom – hanba těm plzeňským voličům, co jí tam dostali.

5 komentářů k článku “Nenormální senátorka.”

 1. jihlavák říká:

  Americkou pistoli ke spánku nebo ruský obušek a gulag?

 2. Svatopluk Beran říká:

  Pokud v demokratické zemi někdo hájí zájmy CELOSVĚTOVĚ VRAŽDÍCÍ AMERICKÉ PLUTOKRACIE, existují pro to jenom tato možná vysvětlení:

  * neznalost historie

  * idiotismus

  * užitečný idiotismus

  * strach

  * SOUHLAS SCLOSVĚTOVÝM OBCHODNÍM TERORISMEM USA, JIŠTĚNÝM MILITARISMEM USA ZE STOVEK VOJENSKÝCH ZÁKLADEN USA PO CELÉM SVĚTĚ

  * VÝPLATNÍ PÁSKA U CIA. „

 3. Jan P říká:

  100%

  Svatopluk Beran říká:
  Čtvrtek, 26. 10. 2023 v 18:59
  Pokud v demokratické zemi někdo hájí zájmy CELOSVĚTOVĚ VRAŽDÍCÍ AMERICKÉ PLUTOKRACIE, existují pro to jenom tato možná vysvětlení:..

 4. Jan P říká:

  Pravděpodobně nejzávažnějším efektem současné izraelsko-palestinské války je to, že dává celé planetě křišťálově jasné, kdo mezi Západem a zbytkem má větší morální autoritu. A není to Západ…Tato válka ničí důvěru v Západ jako nic, co jsem předtím neviděl, dokonce ani od jejich vlastních občanů. To bude mít pravděpodobně velmi dalekosáhlé důsledky.

  Brazilský prezident Lula da Silva o Gaze: „Toto není válka. Tohle je genocida.“

 5. Jan P říká:

  „Kapitalismus je způsob uspořádání společnosti, který vytváří nerovnosti, útlak, pocity nespravedlnosti a bezmoci – to je v jeho DNA. Pro našince: totalitní komunismus má v DNA to samé, jen způsoby útlaku byly/jsou jiné.
  To nejpodstatnější je to, že čím více těchto pocitů, tím víc extremismu, násilí a válek.
  Kapitalismus je systém, který odpojuje lidi a) od sebe samých, b) od druhých lidí, c) od vlastní tvořivosti a d) od přírody. Odpojený člověk je člověk traumatizovaný a traumatizovaný člověk je (mimo jiné) člověk závislý.
  Jednou ze závislostí, kterou nám kapitalismus prodává jako ctnost (??) – je závislost na moci, penězích a majetku.“

Zanechte komentář

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
© 2007 Parola s.r.o. - užití obsahu včetně převzetí článku bez písemného souhlasu Paroly spol s r. o. je zakázáno. edited by N.E.S.P.I